Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Gla1ve, DreamHack Masters Malmö’den memnun değil!

Astralis, yarı finalde Fnatic’e elenmişti

DreamHack Masters Malmö biteli henüz birkaç gün geçmiş olmasına rağmen Astralis‘in oyuniçi lideri Lukas “gla1ve” Rossander Danimarka TV2‘ye verdiği röportajda etkinliği eleştirdi.

Astralis yarı finalde Fnatic’e elenmişti. Gla1ve’in söylediğine göre oyuncular kendi aralarında konuşurken arka planda yayıncıların sesi de geliyormuş. Bunun bir sonucu olarak da takımiçi iletişim eksikliği yönünden oyuncular fazlasıyla etkilenmiş.

Gla1ve ayrıca DreamHack etkinliğini ESL etkinlikleri ile de karşılaştırdı ve ESL etkinliklerinde çevrenin daha yoğun olduğunu ekledi. ESL etkinliklerindeki kulaklıkların tamamen sesi kestiğini ve oyuncuların sadece birbirlerini ve oyunu duyduklarını söyledi, bu da oyuncuların üzerindeki stresi azaltıyormuş.

Gla1ve tabi ki tüm suçu ses sorunlarına yıkmıyor. Aynı şekilde Fnatic’in de ses sorunları yaşadığını söylüyor ve her ne olursa olsun azimleriyle kendilerini turnuva dışına ittiklerini ekliyor.

Ses sorunları özellikle CS:GO arenasında oyuncular için büyük bir sorun. Astralis bu turnuvada yarıfinalde Fnatic tarafından elenmiş olsa da sıradaki turnuvalarda intikamlarını almayı düşünüyorlar.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive