Connect with us

Espor

Go4Wolfteam ESL ile Geliyor!

ESL'den Go4Wolfteam Geliyor!

Ülkemizde uzun zamandır yer edinen ve yüksek miktarlarda ödül havuzları ile kendi eSpor alanını oluşturan Wolfteam, bu sefer ise ESL işbirliği ile Go4Wolfteam etkinliğini hayata geçiriyor. League of Legends, CS:GO ve Heartstone gibi oyunların da bulunduğu Go4 serisi yine aynı olarak haftasonu oluşturulacak turnuvalar ile geliyor.

Go4Wolfteam ile oyunculara kendini kanıtlama fırsatı doğdu

Her ayın 4 haftasonunda gerçekleştirilen karşılaşmalar sonucunda en çok puanı alan 8 takım aylık finale katılmak için davetiye kazanma hakkına sahip olacaklar. Maçların final serilerine kadar bo1 final serisinde ise bo3 olarak oynanacağı biliniyor.

Ödüller ısınma turnuvalarından daha sonra başlıyor. Ödüllü haftasonu turnuvalarının (1. takıma 400TL 2. takıma 100TL) ödül havuzu 500 TL iken, ay sonu final turnuvalarının ödül havuzunun miktarı henüz belirli değil.

Wolfteam’in daha önceki organizasyonlarında 100.000TL gibi miktara sahip ödül havuzlarını gördüğümüz için ay sonu final turnuvalarının ödüllerinin gayet iyi olacağını tahmin edebiliyoruz.

Ayrıca turnuvanın kurallarına gidip göz atmayı unutmayın. Hiç kimse hile kullanmadığı halde turnuvadan yasaklanmayı istemez değil mi? Playerbros olarak tüm katılımcılara başarılar dileriz.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor