Connect with us

Espor

Goddess Rainbow Six: Siege Pro League’e çıkan ilk kadın oyuncu oldu

İlk defa profesyonel bir kadın oyuncu Rainbow Six: Siege Pro League’e çıktı.

goddess-rainbow-six-siege-pro-leaguee-ilk-kadin

Lauren “Goddess” Williams’ın takım kaptanlığı ile yönetilen beastcoastgg, geçtiğimiz hafta sonu, Kuzey Amerika Rainbow Six: Siege Pro League’e katılacak takımlar arasında gerçekleştirilen bir turnuvada rakibi CLG’yi geride bıraktı ve dünya devlerinin arasında yer alma hakkı kazandı.

Karşılaşma serisinde beastcoast’ın üstün takım koordinasyonu ve iki yıldız oyuncusunun final haritasındaki efsane performansı ile lige yükselme hakkını kazandı. Ayrıca Goddess Pro League’e katılan ilk profesyonel kadın oyuncu oldu.

beastcoast’ın lige çıkış anı;

Goddess, Rainbow Six: Siege Pro League’de bir ilke adım attı

Hem Six Siege hem de daha büyük elektronik spor toplulukları tarafından, Goddess ve onun bu başarısı karşısında desteklerini ileten mesajları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Oyuncunun Twitter hesabı oldukça fazla sayıda başarı ve tebrik mesajı ile doldu.

Ayrıca takımın başarılı oyuncularından olan EvlWaffle turnuvadaki MVP ödülüne yüksek KDA oranları ile sahip olarak takımına bir başarı hanesi daha ekledi.

Turnuvanın ardından Motiv8 Gaming, Counter Logic Gaming, RED Canids, Team Oplon ve ENCE Rainbow Six takımları ligden düşerken, Noble esports, beastcoast, ReD DevilS e-Sports ve Supremacy takımları ligde kendilerine yer buldu.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor