Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

GODSENT’te Maikelele’nin fişi çekildi!

GODSENT’te ayrılık sesleri! Maikelele yerine yeni bir AWP oyuncusu geliyor!

GODSENT'te Maikelele'nin fişi çekildi!

İsveçli organizasyon GODSENT, İsveçli oyunculardan oluşan kadrolar yerine 2019 yılı sonunda uluslararası bir kadro kurma yoluna gitmiş ve Kevin “kRYSTAL” Amend kaptanlığındaki yeni bir takım kurulmuştu. Uzun süredir mücadele eden ekip, GODSENT’in hasret kaldığı başarılara ulaşmasını sağlamıştı. Öyle ki belki de yıllar sonra İsveçli organizasyon, HLTV.org sıralamasında ilk defa üst sıralara tırmanmıştı.

An itibariyle HLTV.org dünya sıralamasında 18. sırada bulunan ekipte uzun zaman sonra ilk değişiklik çanları çalmaya başladı. Edinen bilgiye göre takımın tecrübeli AWP oyuncusu Mikail “Maikelele” Bill ile yollar ayrılmak üzere. 29 yaşındaki ismin yerine düşünülen kişi ise Danimarkalı ekip Copenhagen Flames‘in AWP oyuncusu Asger “Farlig” Jensen.

İddiaya göre iki organizasyon, Farlig transferi için çoktan anlaşmaya vardı bile. 21 yaşındaki AWP oyuncusu, ESL One: Road to Rio’da FaZe Clan, G2 ve mousesports gibi takımlara karşı gösterdiği performans ile alkış toplamıştı. Buradaki performansı ile GODSENT’in radarına giren genç isim, İsveçli organizasyona dahil olmak üzere.

Maikelele ise kRYSTAL ile birlikte takımın kemik kadrosunda bulunan isimlerdendi. NoChance adı altında 2018’de bir araya gelen bu ikili, 2020 yılında kendi yollarına gidiyor olacak. Haber doğru ise, transferin ardından GODSENT kadrosu şu şekilde olacak:

Germany Kevin “kRYSTAL” Amend
Finland Jesse “zehN” Linjala
Slovakia Martin “STYKO” Styk
Montenegro Pavle “Maden” Bošković
Denmark Asger “Farlig” Jensen

Sweden Jonatan “Devilwalk” Lundberg (koç)

 


 

İlginizi çekebilir:

Ünlü oyuncu CS:GO’dan emekli oldu! VALORANT’a geçenlere bir yenisi eklendi!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive