Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

GODSENT’ten açıklama geldi ve Maikelele yedeğe çekildi!

Maikelele’nin yerine Danimarkalı AWP oyuncusu! Transfer açıklandı!

Maikelele'nin yerine Danimarkalı AWP oyuncusu! Transfer açıklandı!

Dün paylaştığımız haberimizde İsveçli organizasyon GODSENT‘in takımda değişiklik yapmaya çok yakın olduğunu ve alınan bilgilere göre Mikail “Maikelele” Bill ile yolların ayrılmak üzere olduğunu sizlerle paylaşmıştık.

Organizasyon tarafından yapılan açıklama ile ayrılık doğrulandı. takımda tecrübeli AWP oyuncusunun yedeğe çekildiği açıklanırken, yeni transfer Asger “Farlig” Jensen ve takımı ile anlaşıldığı da aşağıdaki gibi duyuruldu.

 

29 yaşındaki Maikelele, bugüne dek gittiği her takımda benzer problemler yaşamış ve hiçbir yerde uzun süreli kalamamıştı. GODSENT macerasında da şaşırtmayan İsveçli oyuncu, yaptığı açıklamada performans düşüklüğünün yanı sıra hayatında da belli kararlar alma sürecinde olduğunu ve ayrılık sebeplerinden birinin de bu olduğunu dile getirdi.

Copenhagen Flames forması altında kendini kanıtlayan Farlig ise ESL One: Road to Rio’da gösterdiği performans ile alkışları toplamış ve AWP yeteneği ile dikkat çekmişti. Buradaki performansı, Maikelele’yi yedeğe çekme düşüncesinde olan GODSENT’in de ilgisini çekti ve ayrılık sürecini bu transfer hızlandırdı.

Son 3 ayda 3 oyuncusunu kaybeden Copenhagen Flames ise yine bir yara aldı. Asger “AcilioN” Larsen’i MAD Lions’a kaptıran Danimarka ekibi, René “TeSeS” Madsen’i ise Heroic’e göndermişti. Son olarak Farlig’i de kaybeden Copenhagen Flames’in kadrosundaki boşluğu nasıl dolduracağı bilinmezken, GODSENT kadrosu ise transfer ile şu şekli aldı:

Germany Kevin “kRYSTAL” Amend
Finland Jesse “zehN” Linjala
Slovakia Martin “STYKO” Styk
Montenegro Pavle “Maden” Bošković
Denmark Asger “Farlig” Jensen

Sweden Jonatan “Devilwalk” Lundberg (koç)
Sweden Mikail “Maikelele” Bill (yedek)

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive