Connect with us

Espor

Godzilla Esports Kabasakal Online ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Kabasakal Online, Godzilla Esports’un destekçisi olacak!

Godzilla Esports

Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiren Godzilla Esports ile yayıncılara destekleri ile tanıdığımız epin firması Kabasakal Online sponsorluk anlaşması imzaladı. Son günlerde GZ1 ekibine yeni takımlar ve yayıncılar dahil etmiş ve logosunda revizeye gitmişti. Anlaşma hakkında açıklama yapan kulüp yöneticisi Muhammed M. Türkmen şunları söyledi:

 

“Kabasakal Online gibi vizyon sahibi bir firma ile anlaşma yapmaktan dolayı çok mutluyuz, bize verdikleri destekler sayesinde Türkiye’de esporun gelişeceğini düşünmekteyiz. Hikayemiz yeni başlamadı elbet ama verdikleri destek ile de destan yazacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.”

 

Kabasakal Online firmasından yapılan açıklama ise şu şekilde:

”Kabasakal Online ailesi olarak, gelişmekte olan espor takımlarına katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. 14 yıllık deneyimimizi taçlandırıyoruz. Yayıncılar ve espor takımları ile görüşmeye başladığımız ilk günden beri her zaman kazan-kazandır felsefesi ile ilerledik. Sunduğumuz ve sunacağımız tüm projelerimizde bu düşünce yapısını korumaya devam edeceğiz. Godzilla Esports Kulübü ile görüştüğümüz ilk andan itibaren güzel bir iletişim yakaladık. Takım üyelerinin her birinin emeği ile hazırlanmış dosyalar bizi oldukça duygulandırdı. Böylesine güzel insanların yer aldığı, genç yeteneklerin bir araya gelerek oluşturduğu takımların arkasında durmaya devam edeceğiz. Godzilla’nın ileride ses getireceğinden hiç şüphemiz yok. Yeter ki gözlerindeki ışık solmasın. Böyle güzel insanlara, nice yayıncı ve espor kulüplerine kapımız hep açık. Siz gelişmek isteyin biz destek oluruz. Takımımıza çıktıkları bu güzel yolda başarılar diliyoruz.”

 

Godzilla Esports’un güncel durumu nedir?

Godzilla Esports 19 Mayıs 2016’da kurulmuş bir espor takımıdır ve çoğunlukla FPS oyunlarında boy göstererek şimdiye kadar 10 adet şampiyonluk elde etmiştir. Birçok kez Zula Süper Lig kapısını zorlamıştır. Şuanda Sabotaj Ligi’nde 2. Sırada yer almakta olup NBA2K’da geçtiğimiz günlerde Türkiye Basketbol Espor Ligi’nde son maçlarını oynamıştı. Hali hazırda Valorant, Sabotaj, NBA2K ve Zula Akademi takımları vardır.

 

cNed’li Acend VCT 1. Aşama Masters Avrupa şampiyonu oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor