Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Golden, ELEAGUE’de Cloud9 adına mücadele edebilir!

Tarık’ın transfer olması durumunda Golden kadroya dahil edilecek.

İsveçli CS: GO oyuncusu Golden hakkında ELEAGUE CS: GO Premier 2018 turnuvasında ABD ekibi Cloud9 kadrosuna dahil olabilir dedikoduları gün yüzüne çıktı.

Flickshot.fr’ın haberine göre adı son günlerde sıkça Brezilyalı MiBR ile anılan Türk asıllı ABD’li oyuncu Tarık “tarik” Çelik’in transfer olması halinde, Cloud9 ELEAGUE CS: GO Premier 2018 için kadrosuna Maikil “Golden” Selim’i dahil edecek. Daha sonrası için ise herhangi bir detay paylaşılmadı. Eğer Maikil takıma katılırsa Cloud9’da stand-in olarak forma giyen oyuncu sayısı 2’ye çıkacak. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Jake “Stewie2K” Yip, MiBR’ye transfer olmuş ve yerine ise HellRaisers’tan ayrılan Martin “STYKO” Styk dahil olmuştu.

İsveçli oyuncu, geçtiğimiz Haziran ayına kadar İsveç ekibi fnatic formasını giyiyordu. NiP’den William “draken” Sundin’in transferiyle birlikte boşa çıkan oyuncu, en son maçına 9 Haziran’da çıktı. İsveçli’nin kariyerinde ise WESG 2017 Dünya Finalleri şampiyonluğu ve son olarak da IEM Katowice 2018 şampiyonluğu bulunuyor.

ELEAGUE CS: GO Premier 2018 turnuvası 21 Temmuz’da başlayacak ve 29 Temmuz’da sona erecek. 8 takım, toplam $1.000.000 ödül havuzu için mücadele edecek.

Golden hamlesi gerçekleşirse Cloud9 kadrosu nasıl şekillenecek?

  • Timothy “autimatic” Ta
  • Will “RUSH” Wierzba
  • Tyler “Skadoodle” Latham
  • Martin “STYKO” Styk (stand-in)
  • Maikil “Golden” Selim (stand-in)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive