Connect with us

Espor

Golden State Warriors’ın LoL Takımında Değişiklik

Dünyaca ünlü NBA takımı Golden State Warriors hatırlayacağınız üzere League of Legends kadrosu Golden Guardians ile espor sektörüne merhaba demişti. Şimdi de Golden Guardians kadrosunda değişikliğe gitme kararı aldı. 2017’nin sonlarında sektöre dahil olan ve direkt olarak Kuzey Amerika LCS‘ten mücadeleye başlayan ekipte, kötü gidişin faturası koça kesildi.

Kuzey Amerika LCS’te oynadığı dört karşılaşmada da galibiyet yüzü göremeyen Golden Guardians’ta asistan koç Akiri ana koç rolüne geçerken, takımın mevcut koçu Locodoco ile yollar ayrıldı. Ocak ayında idari kadrosunda da birtakım değişikliklere giden takımda, bu değişikliğin nasıl bir etki bırakacağı merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir: Faker mı, Kara Alistar mı?

Clutch Gaming, Cloud9, FlyQuest ve CLG ekiplerine yenilen ve ligte henüz galibiyeti bulunmayan Golden Guardians’ın bu değişikliğin ardından ilk kez TSM ile oynayacak. En kötü döneminde dahi ligin üst sıralarında oynayan TSM karşısında nasıl bir oyun ortaya koyacağı merak edilen Golden Guardians’ın bu karşılaşması 4 Şubat’ta oynanacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor