Connect with us

Gönder Kazan

Gönder Kazan’a nasıl video gönderebilirim?

Gönder Kazan’a nasıl video gönderebileceğinizi hemen öğrenin!

Gönder Kazan’a nasıl video gönderebilirsiniz, videoların onaylanma süreci ve ücretler hakkındaki tüm bilgileri bu içeriğimizde bulabilirsiniz.

Gönder Kazan’a nasıl video gönderebilirim?

Bir Gönder Kazan yarışmasına video göndererek yarışmacı olarak katılmak için önce yarışmaya üye olmak gerekmektedir. Eğer bir Gönder Kazan üyesiyseniz, “Yarışma Videosu Teknik ve İçerik Şartları”na uygun olarak önceden kayıt ettiğiniz oyun videonuzu “Hesabım” panelinden “Video Gönder”e tıklayarak Gönder Kazan’a gönderebilirsiniz. Gönder Kazan editörlerince incelenen videonuz teknik ve içerik şartlarına uygun ise en kısa sürede onaylanarak Gönder Kazan Cüzdanınıza video telif hakkı olarak 1,00 TL işlenir.

Videonuzun onaylanması, bu videonun ileriki bir tarihte yayınlanacak herhangi bir yarışmaya katılacağı anlamına gelmemektedir. Videonuz herhangi bir Gönder Kazan yarışmasına seçildiğinde, videonuzun yarışacağı yarışma tarihi önceden tarafınıza e-posta ile bildirilecektir. Her bir üye aksi bildirilmediği sürece her gün sadece 1 video gönderebilir. Gönderdiği ve Gönder Kazan tarafından onaylanan videoların yarışmaya katılmasını beklemeksizin her bir video için telif ücreti üyenin Gönder Kazan Cüzdanınıza işlenir. Gönder Kazan, aksini duyurmadığı sürece her gün üyelerinden en fazla 100 adet video kabul eder.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Gönder Kazan