Connect with us

Espor

Daha önce oynadığınız oyundan hiç para kazandınız mı?

Oyun oynayarak para kazanmak artık çok kolay!

Belki bir kısmınız oyun karakteri, skin veya oyunlardaki bazı materyallerinizi satarak paraya çevirmiş olabilirsiniz ama sorumuz aslında bu değil. Daha önce oynadığınız bir oyunun videosundan para kazandınız mı? Cevabınız “hayır”sa artık bu Gönder Kazan’la çok kolay.

Gönder Kazan kazandırıyor!

Her gün hepimiz  oyun oynamak için belirli bir zaman ayırıyoruz. Şimdi bu oyunların video kayıtlarından küçük de olsa kazanç elde etmemiz mümkün. Nasıl mı? Çok basit. Önce, gonderkazan.playerbros.com adresine gidip hemen üye olmak gerekiyor. Ardından, Gönder Kazan videosunun sahip olması gereken özellikleri dikkatle incelemenizi öneririz. Sitede yarışması düzenlenecek 12 oyundan dilediğiniz birinde oynadığınız oyunun videosunu bu özelliklere göre kaydedip, Gönder Kazan’daki profil sayfanızdan sisteme yüklemeniz yeterli. Videonuz belirtilen özelliklere sahipse hemen onaylanıyor ve profinizdeki cüzdanınıza hemen 1,00 TL işleniyor. Eğer videonuz, Gönder Kazan’da gerçekleşecek yarışmalardan birine seçilir ve yarışmayı da kazanırsa, o zaman cüzdanınıza 20,00 TL daha işleniyor.

İlave ödüller çok yakında

Gönder Kazan cüzdanınıza işlediği bu miktarlara ilave olarak her yarışmaya özel ödüller de dağıtmayı planlıyor. Gönder Kazan yetkilileri, ödül sponsorlukları ile ilgili görüşmelerin sürdüğünü, her an sürpriz ödüllerle karşımıza çıkabileceklerini söylüyor.

Unutmayın, her gün bir video gönderebilirsiniz. O sebeple videonuzun belirtilen özelliklere sahip olmasına önem verin. Yarışma ve kampanyalarla ilgili gelişmeler için Gönder Kazan’ı sosyal medyada takip etmeyi unutmayın. Detaylı bilgi gonderkazan.playerbros.com’da.

Gönder Kazan Sosyal Medya Hesapları:

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor