Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

GOODFELLAS CS:GO kadrosu sponsor ve destek arıyor

GOODFELLAS takımı oyuncusu SUNSET (@SunSetvFPS), sponsor arayışında olduklarını duyurdu.

CS:GO Intel ESL Türkiye Şampiyonası 1. Elemesinde tüm rakiplerini eleyerek Intel ESL Türkiye Ligi’ne adını yazdıran ilk takım olan GOODFELLAS, sponsor aradığını duyurdu. GOODFELLAS kadrosu oyuncularından Enes ‘SUNSET’ Aktekin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sponsor arayışında olduklarını söyledi. Yapılan paylaşımda tüm rakiplerini eleyerek Intel ESL Türkiye Ligi’ne adını yazdıran ilk takım olduklarını belirten oyuncu, güçlü kadroları için sponsor arayışında olduklarını sözlerine ekledi.

 

‘’CS:GO Intel ESL Türkiye Şampiyonası 1.Elemesinde GOODFELLAS Takımı Olarak Tüm Rakiplerimizi Eleyerek Intel ESL Ligine Adını Yazdıran İlk Takım Olduk. Bu Güçlü Kadro İçin Sponsor Arayışımız Var, İlgili kişiler ile görüşme Sağlayabiliriz. Destekler Ve Retweetler İçin Teşekkürler…’’

 

Kadro son olarak MAGNEW ekibini 2-1 mağlup ederek Intel ESL Türkiye Ligi’nde mücadele etmeye hak kazanmıştı. Oyuncular bu başarılı gidişat ile birlikte sponsorların dikkatini çekmek istiyorlar ve haliyle destek bekliyorlar. Yapılan paylaşımın ardından, takım kaptanı Muhammet ‘ImYourBOSS’ Taşkıran Playerbros’a özel açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

‘’Merhabalar, ben takım kaptanı Muhammet ‘ImYourBOSS’ Taşkıran, CS:GO Intel ESL Türkiye Şampiyonası 1. Elemesinde GOODFELLAS takımı olarak tüm rakiplerimizi eleyerek Intel ESL Türkiye Ligine adını yazdıran ilk takım olduk. Sponsor arayışımız var bu güçlü kadro için ancak çevremizden yani sponsor kuruluşlardan herhangi bir geri dönüş olmadı. Çok iyi bir başarı elde ettiğimizi düşünüyorum bu başarının herkes tarafından bilinmesi bizler için gelecek vaad edecek türden diye düşünüyorum.’’

 

Bizlerde Playerbros ailesi olarak bu güçlü kadroya başarılar diliyoruz ve en kısa zamanda bir sponsor bulmalarını temenni ediyoruz.

 

 

Türkiye Espor Futbol Ligi’nde 16. hafta fikstürü duyuruldu

 

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Counter-Strike Global Offensive