Connect with us

Güncel

Gordon Hayward: LoL oyuncuları NBA’dekilerden yüzde yüz bin daha toksik

NBA oyuncusundan ilginç karşılaştırma

gordon hayward

NBA oyuncusu Gordon Hayward, ligin askıya alındığı bu dönemde LoL yayını yaparken oyunun kitlesini NBA oyuncularına uyarlayarak bazı ilginç yorumlarda bulundu.

NBA’in Boston Celtics takımında forma giyen kısa forvet Gordon Hayward, Twitch’te League of Legends oynarken iki oyunun oyuncu kitlesini bazı nüktelerle karşılaştırdı. Kendisi, League of Legends oyuncularının NBA oyuncularından yüzde yüz bin daha toksik olduğunu belirtti. Yıldız basketbolcu, bunun yanında LoL’de takım arkadaşlarını aşağılamak için söylenen bazı kalıp cümleleri basketbola da uyarlayarak toksik oyuncularla dolu bir NBA kurguladı.

“LoL oyuncuları mı, NBA oyuncuları mı daha toksik? Kesinlikle LoL oyuncuları. Yüzde yüz bin LoL oyuncuları dostum. League of Legends oyuncuları çok toksik. NBA’de LoL oyuncuları kadar toksik insan dolu bir takımda bulunmayı hayal bile edemiyorum. Düşünsene, bir üçlük falan kaçırıyorsun, takım arkadaşın sana “Best üçlükçü NA” gibi sözler söyleyerek flame atıyor, sırf bir üçlük kaçırdığın için. Mola alındığında herhes birbirine laf atıyor falan.” 

Hayward’ın beraber oynadığı arkadaşı da “Kısa forvet farkı” gibi bir kalıp ortaya koyarak LoL’deki muhabbeti NBA’e taşımaya devam etti.

“Kısa forvet farkı. Pivot farkı.”

İlginizi Çekebilir

Phoenix Suns, Kalan Maçlarını NBA 2K20 Üzerinden Oynatıp Yayınlayacak

 

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş, doğma büyüme Trabzonlu bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Güncel