Connect with us

Espor

Griffin, G2’nun yoluna çıktı!

Griffin, G2’nun gözünü korkuttu!

12 Ekim’de başlayan Worlds 2019’un Grup Aşamasında bugün A Grubundaki takımlar gün boyunca kalan maçlarını oynayacak ve A Grubunda sıralama belli olacak. Günün son maçında ise MSI Şampiyonu G2 Esports, LCK’de normal sezonu birinci bitiren Griffin‘nin karşısına çıktı.

Tarzan ve Chovy üst koridora doğru dakika 10’da nehirde Jankos‘u öldürerek İlk Kan’ı akıttı.

Dakika 13’te Wunder‘in üst koridora attığı hatalı ışınlan ölmesine neden oldu. Devamında ise Chovy ve Lehends iki skor daha çıkarmayı başardı.

Dakika 15’te ise aşağı kuleyi almaya çalışan Jankos ve Perkz’ü Tarzan ve Sword karşıladı.

Oyunun 22.dakikasında altın farkı 5k’yı geçmişti bile ve Griffin üst koridorda başlayan savaş sonucu Katliam yapmayı başardı.

Dakika 24’te Tarzan’ın orta koridorda savaşı mükemmel bir şekilde başlatması takımının inhibitörleri kolaylıkla almasını sağladı.

Griffin 28. dakikanın içinde 15k altın farkıyla maçı kazanan taraf oldu. Bu sonucun ardından A Grubunda birinciyi belirlemek için iki takım eşitlik bozma mücadelesi oynayacak.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor