Connect with us

Oyun

GTA 5 The Contract paketi ile oyuna Dr. Dre ve birçok yeni detay geliyor!

2013’de çıkan GTA 5 için yeni içerikler gelmeye devam ediyor!

GTA 5 The Contract paketi ile oyuna Dr. Dre ve birçok yeni detay geliyor!

17 Eylül 2013 tarihinde çıkış yapmış olan Grand Theft Auto 5(GTA 5) Online tarafı sayesinde hala oyuncuların ilgisini çekmeye devam ederken, 8 Aralık Çarşamba günü Rockstar Games, resmi web sayfasının Newswire bölümü üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte GTA 5 The Contract paketi hakkında ilk duyuruyu yapmış oldu.

Neredeyse sekiz yıldır oyuncuların hayatında yer alan GTA 5 için yayınlanacak olan bu yeni ek paket ile birlikte oyunun hikayesi genişlerken, yeni eşyalar, arabalar ve ortamlar oyuna eklenecek. Genişleyen hikaye ile birlikte oyuna müzik dünyasının aşina olduğu bir isim olan rapçi ve prodüktör Dr. Dre ekleniyor olacak.

Rockstar Games tarafından açıklamada belirtilene göre hikayede Dr. Dre’nin telefonu kayboldu ve yanlış ellere geçti. Sevilen rapçi ve prodüktörün yeni şarkılarının yer aldığı telefonun peşinde iken oyuncular Franklin’in eski mahallesinin kötü sokaklarından şehrin en ateşli partilerine, malikanelerden FIB ofislerine kadar giden bir yolculuğa çıkacak.

GTA 5 The Contract paketi 15 Aralık’ta oyuncular ile bir araya gelecek

Yayıncı firma Rockstar Games tarafından paylaşılan bilgilerde yer alana göre The Contract paketi 15 Aralık Çarşamba günü GTA Online’a gelecek.

Hikaye ile birlikte oyuna eklenecek yeni şeyler arasında kompakt bir EMP silahı, Enus Jubilee, Elektroşok cihazı, Dewbauchee Champion model bir araba ve ortam olarak Ajans ve Silah Deposu da yer alıyor.

Henüz bir fiyat bilgisinin paylaşılmadığı GTA 5 The Contract paketi hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizler ve diğer okuyucular ile aşağıdaki yorum bölümü üzerinden paylaşmayı unutmayın.

Ek paket için hazırlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

God of War Sistem Gereksinimleri açıklandı! God of War Kaç GB?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun