Connect with us

Güncel

GTA Online’a harita güncellemesi geliyor!

GTA Online’a harita güncellemesi geliyor!

Rockstar Games, resmi Twitter hesabı üzerinden 19 Kasım’da bir süredir dedikoduları yapılan GTA Online harita güncellemesini duyurdu.

Yakın gelecekte Exspress.co.uk, GTA V’in çıkış tarihinin ardından yapılacak olan ilk harita güncellemesi ile ilgili Rockstar Games tarafından bir takım hazırlıkların yapıldığını duyurmuştu. Rockstar Games ve beraberindeki resmi kaynakların hiçbirisi bu iddiayı doğrulamadı. Yine de oyuncular ve medya bu iddia hakkında oldukça fazla konuşuyordu. Beklenen oldu ve 19 Kasım’da, Türkiye saati ile 19.00’da, Rockstar Games resmi Twitter hesabı üzeriden bu iddiayı doğrulayan bir tweet paylaştı. 10 saniye uzunluğundaki kısa bir teaser formatında duyurusu yapılan harita güncellemesi hakkında henüz birçok detay paylaşılmadı. Yayınlanacak olan güncellemenin ne derece büyüklükte olacağı ve ne gibi yeni detaylar içereceği hala merak konusu.

Oyunun çıkış tarihinden uzun bir süre sonra yayınlanacak olan ilk harita güncellemesi, birçok GTA oyuncusunu uzun süredir aradıkları yeniliklerle buluşturabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Güncel