Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

GuardiaN vize sorunu nedeniyle turnuvadaki ilk günü kaçıracak

Vize bir bize dert değil. FaZe’in başarılı oyuncusu Guardian, vize sorunu nedeniyle Çin’deki turnuvanın ilk gününü kaçıracak.

guardian, faze

FaZe’in başarılı AWP oyuncusu GuardiaN, yaşadığı vize sorunu nedeniyle Çin’de düzenlenen turnuvanın ilk gününü kaçıracak.

16 takımın mücadele edeceği ve ödül havuzunun 500 bin dolar olduğu StarSeries i-League Season 7, Çin’de düzenleniyor. CS: GO’nun en önemli takımları bu turnuva için Çin’e gidecek. Ancak GuardiaN yaşadığı vize sorunu nedeniyle turnuvanın ilk gününü kaçıracak.

Deneyimli oyuncunun yaşadığı bu vize sorunundan sonra takımın turnuvadaki ilk rakibi paiN’e karşı oynayacağı maçta, takıma 5. oyuncu olarak koç Janko “YNk” Paunović katılacak. Guardian ise turnuvanın 2. günü pazar sabahı Çin’de olacak ve takımıyla beraber maçlara çıkmaya başlayacak.

NRG takımından Cerq de Çin için vize sorunu yaşayan oyuncular arasındaydı. Takımın sosyal medya hesaplarından oyuncunun turnuvayı kaçırabileceği yazılmıştı. Ancak daha sonra Çin yetkilileri devreye girerek sorunu çözmüş ve oyuncu vizesine kavuşmuştu.

FaZe turnuvadaki ilk maçını Brezilya temsilcisi paiN’e karşı yarın TSİ sabah 09:00’da oynayacak. Turnuvadaki maçlar bo3 formatında oynanıyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive