Connect with us

Espor

GuestGo IV tamamlandı!

GuestGo IV tamamlandı!

Ankara Gazi Üniversitesi elektronik sporlar topluluğu tarafından, 9 Şubat tarihinde düzenlenen Guest Go IV etkinliği Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Renkli görüntülerin oluştuğu etkinliğe bin kişiden fazla katılımcı geldi.

Etkinlik 11:00’da yapılan açılış konuşması ile başladı. Daha sonra TESFED İl Temsilcisi Yunus Argan‘ın konuşmasıyla devam edildi. Lösev ve Udo Games’den Türker Karahan‘ın konuşmalarından sonra, Üç kere Just Dance Dünya Şampiyonu olan ünlü ve ödüllü dansçı Umut Can Tütüncü katılımcılar ile çeşitli dans gösterileri düzenledi.

Şükrü “Uthenera” Şentürk, Ahmet “Jahrein​” Sonuç, Batuhan “Videoyun” Bozkan, Tuna, “Pintipanda” Akşen, ‪Pelin “PQueen” Baynazoğlu, Mete “Easter Gamers” Özbey, Kemal Can “KendineMüzisyen” Parlak ve Ferit “wtcn” Karakaya’nın konuşmacı olarak çıktığı panellerde katılımcılar ünlü yayıncılar ile sohbet etme şansı yakaladılar.

Etkinliklerin vazgeçilmezi sayılan cosplay yarışmaları da oldukça çekişmeli rekabetler içerdi. Cosplay kostüm yarışmasında boy gösteren çeşitli kostümlerden Sona, Monokuma, V From Cyberpunk, Hollow Knight, White Queen gibi karakterlerin kostüm tasarımları etkinliğe renk kattı.

Elektronik sporculara yönelik 1v1 CS:GO aim turnuvaları, TFT turnuvaları ve League of Legends oyununda 1v1 turnuvalar düzenlendikten sonra etkinlik son buldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor