Connect with us

Espor

Guild Esports Fortnite oyuncusu ile yollarını ayırdı!

Guild Esports ve Fortnite oyuncusu Rezon Ay yollarını ayırıyor!

Guild Esports

VALORANT, Fortnite, Rocket League ve FIFA gibi alanlarda başarılı takımlara ve oyunculara ev sahipliği yapan Guild Esports son günlerde VALORANT Masters Kopenhag ile gündemdeydi. Her ne kadar gündeme VALORANT takımı ile sıklıkla gelse de bu sefer Guild Esports’un Fortnite tarafında bir gelişme yaşandı. Yapılan açıklamalara göre Guild Esports Fortnite oyuncusu Rezon Ay ile yollarını ayırdı.

“Bugün Fortnite kadromuzdan Rezon Ay’a elveda diyoruz. Kendisine Guild’deki çabalarından dolayı teşekkür eder ve kariyerinin devamında her şeyin en iyisini dileriz.”

16 yaşındaki profesyonel Fortnite oyuncusu Lennard “Rezon ay” Sill 2021 Kasım ayından beri Guild kadrosunda yer alıyordu. Bu ayrılığın ardından oyuncudan kariyerine nerede devam edeceği hakkında bir açıklama gelmedi. Sadece takımdan ayrılacağını duyuran bir açıklama yapan oyuncu bonservisinin elinde olduğunu paylaştı.

Bu ayrılığın ardından Guild’in kadrosuna hangi ismi katacağı ve karşılaşmalarda Guild formasını kimin giyeceği hakkında da henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor