Connect with us

Hearthstone

Günlük görevlerle ücretsiz Hearthstone Kart Paketleri alabileceksiniz

Ücretsiz Hearthstone Kart Paketleri almak isteyenler var mı?

Büyüme yolunda emin adımlarla yürüyen Heartstone’da, yeni gelen özellikle beraber artık günlük görevler yaparak ücretsiz Hearthstone Kart Paketleri alabileceksiniz.

Sadece altın değil, paket de kazanacaksınız!

Büyük bir Hearthstone genişlemesi önümüzdeki ay çıkacak gibi duruyor. Blizzard, bunun zeminini hazırlamak için büyük yatırım yaptığını açıkladı. 26 Mart Pazartesi gününden itibaren tamamladığınız her günlük görev sadece altın değil, aynı zamanda ücretsiz Hearthstone Kart Paketleri de verecek.

Resmi Blog’a göre, dört ilerlemenin birinden rastgele bir ödül paketi alacaksınız. Alacağınız rastgele paketler ise Journey to Un’Goro, Knights of the Frozen Throne, Kobolds & Catacombs veya gelecek olan Witchwood. İlk üçü şu anki sezondan, bu yüzden bir kaç hafta boyunca standarttan çıkmayacaklar. The Witchwood, kart koleksiyonunuzda olacak fakat ilerleme başlayana kadar açılmayacak.

Bu promosyon 26 Mart’ta başladı ve 9 Nisan 23:59’a kadar sürecek. Tam 14 bedava paket var. Oyunculara üç paket daha ve bir rastgele Sınıf Efsanesi verecek olan lansman ise oyunculara bonus olacak. Bu arada normal altın ödüllerinizi almaya devam ederseniz, bu paketler için paraya çevirebilirsiniz. Blizzard ise bir açıklama yaparak “Arkadaşın ile Oyna” modunun kısa bir süre için devre dışı bırakılacağını duyurdu. Nedeni muhtemelen her iki oyuncuya da altın vermesi.

The Witchwood paketine ön sipariş verenler yaşadı!

The Witchwood paketi için ön sipariş verenler, 50 yerine 70 paket alacaklar. Blizzard, geçen seneki oyuncuların, Legendary kartlarını açamamaları için bir değişiklik yaptı. Aynı zamanda şu anda Starcraft’ın yıl dönümü tanıtımı için üç Kobolds & Catacombs paketi veriyor. Bu promosyon tarihleri, The Witchwood paketinin çıkışını 10 Nisan’a veya daha erkene alabilir.

The Witchwood tanıtımı

Hearthstone oyununu nasıl indirebilirim?

Hearthstone oyununu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli. Oyuna giriş yapabilmek için öncelikle bir hesabınız olmalı. Buraya tıklayarak Battle.net hesabınızı oluşturabilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz. Ek olarak indirdiğiniz Battle.net istemcisinin içerisinden Facebook ile giriş yapabilirsiniz. Battle.net istemcisini kurduktan sonra artık tek yapmanız gereken 3 GB boyutundaki Hearthstone oyununu indirmek.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hearthstone