Connect with us

Espor

H1Z1 bedava oluyor

H1Z1 Bedava Oluyor!

PUBG’den önce herkesin harika olarak görüp başından kalmadığı oyun, Playerunknown’s Battlegrounds karşısında unutulmaya yüz tutmuştu. Daha sonradan H1Z1’in yapımcıları gözlerini açıp oyunu optimize edip geliştirmeye çalıştılar fakat artık çok geç olmuştu.

Fakat birkaç saat önce yapılan duyuru ile H1Z1’in bedava olacağı tüm oyuncular ile paylaşıldı. Yapılan açıklamada oyunun Battle Royale ve Auto Royale sürümünün bedava olmasının dışında oyunu canlandırmak için bir Espor liginin de kurulduğunu görüyoruz.

Kurulan bu lige H1PL adı verilmiş. Caesars Entertainment Group ile yapılan anlaşma ile Las Vegas, Nevada’da canlı olarak gerçekleştirilecek. Ayrıca Facebook ile yapılan yayın anlaşması ile de facebook.com/H1Z1ProLeague adresinden izlenilebilecek. Ligde köklü Espor takımlarından Cloud9, Team Solomid ve Epsilon Esports’da yer alıyor.

Hemen aklımıza “Biz önceden para verip almıştık” gibi söylemler geliyor, hemen bakalım. Firma açıklamasında bu konu hakkında sadece oyunu önceden alanlara özel olarak verilecek bir paketten bahsediyor. “H1Z1 Takdir Paketi” adı verilen bu paket aşağıda belirttiğimiz bileşenleri içeriyor.

H1Z1 Takdir Paketi Neleri İçeriyor?

  • Gasrunner Hoodie
  • Bloom Survivor T-Shirt
  • Splinter Camo ARV
  • 10 Zafer Kasası
  • 10,000 Kafatası

H1Z1 Genel Müdürü Anthony Castoro, yaptığı açıklamada oyunu bugün bedava hale geçirecekleri için mutlu olduklarını ve Espor alanında izlenilebilir bir ortam yaratmayı amaçladıklarını belirtiyor. Böylece oyuncular hem sadece zevk için arkadaşları ile oyunu oynayabilecek ve aynı zamanda profesyonel arenada  da boy gösterebilecek.

Oyun Türkiye saati ile 22:00 sularında tüm oyuncalara bedava olacağı biliniyor.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor