Connect with us

Espor

H2K’in Yeni Analisti Kelsey Moser Oldu

h2k Kelsey Moser

League of Legends medyasının tanınmış isimlerinden Kelsey Moser, profesyonel espor sahnesine adım atıyor. Daha önce League of Legends’ın resmi espor portalı LoLesports da olmak üzere onGamers, theScore Esports gibi sektörün önde gelen medyalarında yer alan Kelsey Moser, bu tarihten itibaren H2K’in başarısı için çabalayacak.

Kişisel Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayan Moser, H2K bünyesinde dahil olmasıyla medya üzerindeki rollerini de bırakacağını açıkladı. Yaklaşık iki yıldır LCS Avrupa üzerine içerikler üreten analist, bu gelişmenin ardından artık daha az içerik üreteceğini belirtti.

LCS Avrupa’da mücadele veren ve ilk karşılaşmasında Vitality karşısında ağır bir yenilgi alan H2K, 20 Ocak’ta Fnatic ve önümüzdeki hafta ise Misfits ve Giants karşılaşmalarına çıkacak. Moser’ın bu karşılaşmalarda takımının yanında olması bekleniyor.

Thorin ile Devam

Espor sektörünün belki de en medyatik yüzü olan Thorin, bilindiği üzere Moser’ın da yer aldığı bir program ile YouTube’da espor meraklılarının karşısına çıkıyordu. Thorin ile yaptıkları “Narrative Wake” serisine aynen devam edeceklerini Moser, YouTube’da karşımıza çıkmaya devam edecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor