Connect with us

Espor

Hades: “Yalan yok, en iyi ben oynuyorum”

Hades iddialı. #VFŞL

1907 Fenerbahçe‘nin son dönemdeki destek oyuncusu Hades, Relegate TV‘ye yaptığı açıklamalarda Türk destekler arasındaki yerinden bahsetti. Sezon başında Only35’i VF Şampiyonluk Ligi kadrosuna dahil eden 1907 Fenerbahçe, genç oyuncunun sınavları nedeniyle Hades’i destek rolüne çekmiş ve Luger’i as kadroya çıkarmıştı.

“Bence şu an iyi oynayan yok”

Destek rolünde iyi işler ortaya koyan Hades, yaptığı açıklamada “Yalan yok, şu an en iyi ben oynuyorum. Ciddiyim,” dedi. Ligin en iyi destek oyuncusu olarak gösterilen, SK Telecom T1’ın eski destek oyuncusu Wolf hakkında da konuşan genç yıldız, Wolf kötü oynuyor, şimdi iyi oynamıyor bence. Takım dolaylı bir şey olabilir, bilmiyorum,” yorumunu yaptı. Genel olarak ligdeki destekler hakkında da kısa bir açıklama yapan Hades, Bence şu an iyi oynayan yok,” dedi.

10 Soru, 1 Takım: 1907 Fenerbahçe

“Support oynadığım zaman hiç korkmuyorum”

Kısa bir süredir sahnede destek oynayan Hades, kendinden emin oyunuyla dikkat çekiyordu. Bu konuda da konuşan genç oyuncu, “Support oynadığım zaman hiç korkmuyorum. Dümdüz gidiyorum, karşı ormana ward atıyorum, nerede olduğunu buluyorum. Dalıyorum doğru zamanda,” yorumunu yaptı.

“Kötü oynamış olabilirler”: VFŞL Yaz Mevsimi 3. Hafta, 2. Gün Röportajları

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor