Connect with us

Espor

Hakan Baş’tan Dark Passage Galibiyeti Sonrası Domino’s Pizza Paylaşımı

Şampiyonluk Ligi‘nin Kış Mevsimi 20 Ocak itibarıyla oyuncuların karşısına çıktı. 2 gün süren karşılaşmalar ile ilk hafta tamamlanırken, Twitter üzerinden lige dair paylaşımlar da ilgi odağı olmayı başardı. Ligin ilk göndermeli tweet’i SuperMassive‘in yöneticisi Hakan Baş‘tan geldi.

League of Legends’ın sert Twitter aleminde SuperMassive’in sahibi Hakan Baş da kendine yer buluyor. Dönem dönem rakip takımlara yönelik “trash talk” olarak anılan sataşmalı tweet’ler de atan Baş, takımı SuperMassive’in Dark Passage’ı yenmesiyle birlikte Dark Passage’ın isim sponsoru Domino’s Pizza’ya tweet attı.

Kakao’lu Pizzayı Çok Sevdik

Dark Passage’ın yeni transferi Lee “KaKAO” Byung-kwon üzerinden bir gönderme yapan Baş’ın, “Kakao’lu pizzayı kolayca yedik ve çok sevdik. Menüye de koysanıza @DominosTR” yazması Şampiyonluk Ligi takipçilerinin dikkatini çekti.

Hakan Baş’ın göndermeli tweet’ini ciddiye alan Domino’s sosyal medya ekibi de “Merhaba, önerinizi ilgili birimlerimiz ile paylaşıyoruz. Uygun görülmesi durumunda pizzalarımız arasında yer alıcaktır. :)” diyerek bu tweet’e cevap verdi.

SuperMassive vs. Dark Passage

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor