Connect with us

Güncel

Hayranlar yeni güncelleme ile Cyberpunk 2077’nin en çok oynadıkları RPG olacağını hissediyorlar.

Cyberpunk 2077’yi yeniden denememek veya oyunu baştan oynamamak için hiçbir neden yok gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077

Birçok Cyberpunk 2077 hayranı, CD Projekt Red’in 2.0 güncellemesini 21 Eylül’de Night City’ye sunduğunda oyunu yeniden oynamak için sabırsızlanıyor.

Bu, iki temel faktörden kaynaklanıyor. Cyberpunk 2077 ilk olarak Aralık 2020’de piyasaya sürüldüğünde, özellikle PC oyuncuları için optimizasyon eksikliği ve sayısız hata nedeniyle birçok oyuncu için neredeyse oynayamadı. CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077’i fiyaskodan kurtarması ve oyuncuları tekrar denemeye ikna etmesi aylar sürdü.

Cyberpunk 2077’nin Night City’e dönmeye veya yeni oyuncuların katılmasına değer kılan ikinci faktör, 2.0 güncellemesinin oyuna büyük bir iyileştirme vaat etmesidir. Bu değişiklikler yeni silahlar, daha gerçekçi bir polis sistemi, cyberware sisteminin yeniden çalıştırılması ve yeni bir yetenek ağacını içerir.

Tüm kusurlarına rağmen, oyuncular bugüne kadar Cyberpunk 2077 oynamaya devam ettiler ve 2.0 güncellemesi yayımlandıktan sonra daha da fazla oynayacaklar.

“Bir oyuncu şunları yazdı: “1k saat için sadece 300 saat daha gerekiyor, kusurlarına rağmen hala tüm zamanların en sevdiğim tek oyunculu oyunu.”

Başka bir oyuncu ise şunları yazdı: “Aynı gemideyim, 300 saat geride kaldı, silmeyi reddediyorum çünkü sonunda geri döneceğimi biliyorum.”

I think Cyberpunk 2077 is gonna be my most replayed RPG of all time.
byu/Buurto incyberpunkgame

Oyuncular ayrıca CD Projekt RED’in oyun için 2.0 güncellemesini oyunun ilk genişlemesi Phantom Liberty’nin çıkış günü olan 26 Eylül yerine 21 Eylül’de yayınlıyor olmasını kutladılar.

Bu, oyuncu kitlesine yeni özellikleri yakalamak ve Night City’yi öğrenmek için Phantom Liberty’yi oynamaya başlamadan önce birkaç gün vermiş olacak.

CD Projekt RED için, 2.0 güncellemesi ve Phantom Liberty DLC’sinin ilk günden itibaren iyi çalışması kesinlikle gereklidir, çünkü şirket muhtemelen başka bir felaket başlangıcı kaldıramaz.


Steam 20. yılını kutluyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel