Connect with us

Espor

Hearthstone’un Yeni Dünya Şampiyonu: Tom60229

Yeni Hearthstone Dünya Şampiyonu: Tom60229

Hiçbir oyuncu Chen “Tom60229” Wei Lin’den Hearthstone Dünya Şampiyonası unvanı için daha uzun bir yolculuk yapmadı! 2014’te ilk Dünya Şampiyonasında gruplarda sadece bir maç kazanarak turnuvaya terk etti. Üç yıl geçtikten sonra, uluslararası sahnede toplanan en yeteneklilerin olduğu arenadaki galibiyetinden sonra kupayı kaldırma şerefine ulaştı. Karşınızda yeni şampiyon: Tom60229!

Tom60229, dün gece Frank “Fr0zen” Zhang’ı beş maçlık heyecanlı bir finalde yenerek Hearthstone‘un dördüncü dünya şampiyonu oldu.

Tom60229 birden fazla Hearthstone Dünya Şampiyonası finaline kalan ilk şampiyon olma unvanına sahip

Tom60229, oyunun dördüncü dünya şampiyonu ve Asya’dan çıkan birinci şampiyon. Kazandığı Asya-Pasifik bölgesinden inanılmaz bir performansın parçasıydı diyebiliriz. Tom’un Tayvanlı hemşehrisi “SamuelTsao”, çeyrek finale yükselirken, Kore’li Kim “Surrender” Jung-soo’nun ilk dört sırada yer aldığı sıralamada sadece üç oyuncu vardı.

Çinli Jason Zhou, 2016 Dünya Şampiyonası’ndaki en iyi dört kapanışını da tekrar etti. Grup Şampiyonasının ötesinde birden fazla finale kalan ilk oyuncu olma unvanına da sahip.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor