Connect with us

Hearthstone

Hearthstone Forged in the Barrens genişleme paketi ile güncellendi

Hearthstone’un yeni genişleme paketi Forged in the Barrens artık oyunda.

Hearthstone Forged in the Barrens genişleme paketi ile güncellendi

Hearthstone’un yeni genişleme paketi Forged in the Barrens artık oyunda. World of Warcraft’ın sembolleşmiş bölgelerinden birinde geçen genişleme paketi, sevilen hikayeleri, unutulmaz karakterleri ve vahşi tehlikeleri gözler önüne seren 135 kartla birlikte geliyor.

Forged in the Barrens’la oyuna gelen yeni Hiddet (Frenzy) etkisi, minyonlara hasara karşı hayatta kaldıkları ilk sefer için güçlü özellikler sunuyor. Oyuncular ayrıca 5 manaya ulaştıklarında güç kazanan ve 10 mana kristaline sahip olduklarında en son hallerini alan dereceli büyüleri (ranked spells) destelerine ekleyebilecek.

Büyü Türleri (Spell Schools) özelliğiyse pek çok büyü kartına kalıcı olarak eklenerek olası sinerjilerin sayısı arttırıldı. Son olarak her bir sınıf için bir tane olmak üzere 10 efsanevi paralı asker minyon bu genişleme paketi ile birlikte Hearthstone’da yerlerini alacak.

“Forged in the Barrens, Warcraft’ın en tanıdık hikâye ve temalarından bazılarına hayat veriyor ve yeni kartlar Horde’un ruhunu ve hiddetini oyuna aktarıyor” diyen Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack, sözlerine “Yeni Ana setin de oyuna dahil olmasıyla birlikte Grifon Yılı’na daha heyecanlı bir başlangıç yapılamazdı.” sözleri ile devam etti.


İlginizi Çekebilir:

Salih “marqnue” Onaran Futbolist VALORANT takımından ayrıldığını açıkladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hearthstone