Connect with us

Hearthstone

Hearthstone yeni kartları açıklamaya devam ediyor

BlizzCon’da yeni genişletme paketi kartları gösterildi. #Hearthstone

Hearthstone yeni kartlar açıklamaya devam ediyor.4 Aralık’ta oyunda göreceğimiz Rastakhan’s Rumble genişletme paketi kartlarından 12 tanesi daha ortaya çıktı. Yeni genişletme paketiyle gelecek ödüller ise: 1 Classtan Lao Legendary ve 2 spirit kartı ayrıca 6 tane Rastakhan’s Rumble destesi…

3 Warlock kartı açıklandı:

Spirit BatLoa BatVoid

 • Spirit of the Bat: Oynandığı el Stealth(Alan hasarı hariç hasar verilemez) olan bu kart öldüğü zaman eldeki minyonları +1/+1 bufflıyor. Bu şu anki agresif Warlock destesine uyabilir.
 • Hir’eek, the Bat: (Warlock Lao Legendary Kartı) Oynandığı zaman kopyasıyla masayı dolduran bu kart güçlü bir olsa da şu anki destelere entegre edilemeyeceği için ya kendi destesi oluşturulacak ya da unutulup gidecek.(En azından Standart formatta)
  Void Contract: Bu büyü kartı atıldığında iki oyuncunun da destesinin yarısı yok oluyor. Nasıl bir destede kullanılacağı merak konusu.

2 Hunter kartı açıklandı:

SpringpawBaited Arrow

 • Springpaw: Rush(masaya konulduğu tur minyonlara saldırabilme) yeteneği olan bu 1/1 kart oynandığı zaman elimize 1/1 Rush’lı bir kart daha vermekte. Hem kart avantajı yapması hem de beast olması hunter destelerinde bol bol yer bulacağını gösteriyor.
 • Baited Arrow: Yeni eklenen overkill mekaniği içeren bu büyü kartını büyük ihtimalle spell hunter destesine(Büyü artları çoğunlukla hunter destesi) konulacak.

2 Mage kartı açıklandı:

Pyromaniacnull

 • Pyromaniac: Bu kart tek mana kullanımlı deste için iyi olabilirdi ama son nerflerin ardından metada gücü çok düşen deste şuan oynanabilir değil.
 • Hex Lord Malacrass: Meta destelerine uymasa da güçlü olan bu kartın arenada güçlü olacağı düşünülüyor.

1 Rogue kartı açıklandı:

Cannon

 • Cannon Barrage: Mana kulllanımı yüksek olsa da bu kart tekrardan Pirate Rogue destelerini ortaya çıkaracak. (En azından Wild formatında)

1 Shaman kartı açıklandı:

Toad Rain

 • Rain of Toads: Güçlü bir kart olsa da verdiği overload çok olduğu için önde olduğunuz bir oyunda sizi yavaşlatabilir hatta durdurabilir.

1 Paladin kartı açıklandı:

Immortal

 • Immortal Prelate: Bu kartın oyunu domine edeceğini söyleyemesek de çok güçlü olduğu aşikar. Sadece silence(kartın özelliklerini silme) ile engellenebilecek bu kart yeni bir meta oluşturabilecek mi?

1 Druid kartı açıklandı:

Savage Striker

 • Savage Striker: Çoğu saldırı büyüsüyle iyi çalışan bu kart  2 mana kullanımına 2/3 olduğu için oldukça kullanışlı.

Daha fazla Hearthstone haber ve destesi için bzi takip etimeyi unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hearthstone