Connect with us

Hearthstone

Hearthstone’da Cadılar Bayramı Rüzgarı

17 Ekim’den itibaren gelen Hollow’s End adlı etkinlikte bizi neler bekliyor?

Heartstone’un her sene yaptığı Cadılar Bayramı etkinliği olan Hallow’s End yaklaştı. Bu sene 17-30 Ekim arasında yapılacak etkinlikte bizi şunlar bekliyor:

İştah Kabartan İkramlar

Bu sene etkinliğin baş karakteri olan Başsız Süvari(The Headless Horseman) 17-30 Ekim arasında oyuna giren herkese altın epik bir kart olan Witch’s Cauldron ile bir ücretsiz Arena Giriş Kuponu veriyor.

Witch's Cauldron

Muhteşem Hollow’s End Kostüm Partisi

Geçen sene de yapılan bu ‘Muhteşem Hollow’s End Kostüm Partisi’ etkinliğinde 2 sınıf seçilerek arenaya giriliyor. İlk seçilen sınıf kostümü ile 2. seçilen sınıfın sınıf gücü kullanılıyor ve bu iki sınıfın kartları ortak bir şekilde çıkıyor. Bu etkinlik 17-30 Ekim arasında olacak her klasik sınıf bizi kostüm ile karşılayacak.
Arena Mage
Mage-Warlock                     Mage-Warior                Mage-Priest

 

2 Alengirli Bar Kavgası

Tavern Brawl(Bar Kavgası) kendine özgü kurallarla özel maçlarda çok oyunculu ve ya tek oyunculu olarak oynayabildiğimiz bir oyun modudur. Bu oyun modu kazanıldığında, oyuncu haftada bir seferlik bir deste ile ödüllendirilir. Her çarşamba 23:00 ile pazartesi 07:00 arasında açık olan Tavern Brawl’a Hollow’s End etkinliğiyle özel iki oyun modu geliyor.
1) Monster Smash
Bu özel Hallow’s End Tavern Brawl’ı 17-22 Ekim arasında gerçekleşecek.
Bu Tavern Brawl’da Solo Adventures’daki Monster Hunt kısmında karşılaştığımız karakterleri oynayacağız.
Monster HuntAzalinaRancel

2) The Headless Horseman Rides Again
Başsız Süvari tekrar karşımızda. Bu Tavern Brawl ise 24-29 Ekim arasında gerçekleşecek.
Başsız Süvari’yle karşılaşacağımız bu Bar Kavgası’nda teslim olunmadığı müddetçe yenilsek bile ödül olan desteyi alabiliyoruz.

Headless Horseman Rides

Hallow! Hallow! Paketi
Bu pakette 20 tane The Witchwood kart paketi ile Sir Annoy-O isimli Paladin Kahramanı(Kostümü) mağazada satılıyor olacak. Paketin fiyatı hala belli değil.
Hallow Bundle

Playerbros olarak etkinliği heyecanla beklerken bir şeyi daha hatırlatalım: Önceden başlattığınız bir arena varsa 17 Ekim’den önce bitirmelisiniz, etkinlik başladığı anda önceki arenanız zorunlu bitirilecek ve ödülünüz o seviyeye göre verilecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hearthstone