Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

HellRaisers IEM Sidney 2018’e katılma şansını kaybetti

HellRaisers, IEM Sidney 2018’e katılma hakkını kaybetti.

Temsilcimiz Space Soldiers, IEM Sidney 2018 için emin adımlarla yoluna devam ederken, woxic’in takımı HellRaisers ,turnuvaya katılma şansını kaybetti. Bugün oynadığı kapalı eleme maçında Gambit takımına karşı 2-1 yenildi.

İlk haritayı HellRaisers kazandı

Karşılaşma HellRaisers’ın seçtiği cobblestone haritasında başladı. HellRaisers maça T tarafında başladı. Mücadelenin ilk yarısını CT tarafında oynayan Gambit 9-6 kazandı. Ancak maçın ikinci yarısında HellRaisers müthiş bir geri dönüşe imza attı ve maçı 16-11 kazanmasını bildi.

Adren’den güzel bir savunma

İkinci harita Gambit’in

İkinci haritayı ise Gambit seçmişti. HellRaisers maçta çok da varlık gösteremedi. Gambit ise güzel bir takım oyunu sergileyerek maçı 16-6 kazandı. Özellikle Dosia’nın performansı ise görülmeye değerdi.

ANGE1’dan güzel bir oyun

Ve maçı kazanan Gambit!

3. harita overpass idi. Maçın başından itibaren üstün taraf sürekli Gambit oldu. HellRaisers bir ara çok yaklaşsa da bir türlü Gambit’i skor tablosunda yakalayamadı. 16-12‘lik skor ile maçı kazanan taraf ise Dosia’nın da üstün performansının yardımı ile Gambit takımı oldu. Böylece Gambit, IEM Sidney 2018‘e bir adım daha yaklaşmış oldu.

Dosia adeta takımını taşıdı!

NiP, Virstus.pro ve G2 gibi takımların mücadele ettiği kapalı elemelerin maçları devam edecek. Sonunda kapalı elemeleri kazanan takım IEM Sidney 2018’e katılmaya hak kazanacak. Şu an kapalı elemelerin en favori takımı NiP gibi gözükse de neler olacağını kimse bilemez! Heyecan dolu maçlar bizleri bekliyor. Temsilcimiz Space Soldiers ise GG:Origin turnuvasında IEM Sidney için şansını zorluyor. Tüm karşılaşmaları Playerbros farkıyla takip edebilirsiniz.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive