Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

HellRaisers kadrosundan ayrılan bondik, geçici süreyle Gambit’te

Gambit bondik’i geçici süreyle aldı. bondik HellRaisers’a karşı oynayacak.

bondik, HellRaisers, Gambit

hobbit’in HellRaisers’a katılmasından sonra takımdan ayrılan bondik, geçici bir süreyle Gambit kadrosuna katıldı. Oyuncu, ekip ile Malta’ya gidecek.

Gambit kadrosunda yer alan Dmitry dimasick Matvienko, vize sorunu nedeniyle takımıyla beraber Malta’da düzenlenecek olan SuperNova CS: GO Malta turnuvasına katılamayacak. Oyuncusu yerine stand-in(geçici) oyuncu arayan ekip ise, yakın zamanda HellRaisers’dan ayrılan bondik ile anlaştı.

Takıma kasım ayında katılan ve bu ilk lan turnuvası olacak olan dimasick, vize sorunu nedeniyle ilk turnuvasını kaçırmış olacak.  Oyuncu yerine başka birini arayan ekip, adeta takas gibi bir algı yaratan olaya imza attı. Gambit, turnuvaya  bondik’i götürüyor.

Gambit ve HellRaisers aynı grupta

Malta’da düzenlenecek olan turnuvada HellRaisers da yer alıyor ve üstelik her iki ekip de aynı grupta. Böylece deneyimli oyuncu, eski takımına karşı mücadele edecek. Eski takımında dönemsel olarak ön plana çıktığı ve yıldızlaştığı anlar da olan bondik’in, geçicisi süre de olsa Gambit ile nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

Tabii ki bu durum deneyimli oyuncunun yanı sıra hobbit için de aynı. Eski takımına karşı mücadele edecek olan hobbit, yeni maceralara yelken açmak adına geldiği HellRaisers ile eski takımına karşı galibiyet arayacak.

SuperNova CS: GO Malta, Gambit kadrosu

Russia Mihail Dosia Stolyarov
Russia Nikolay mir Bityukov
Russia Sergey Ax1Le Rykhtorov
Kazakhstan Rustem mou Telepov
Ukraine Vladyslav bondik Nechyporchuk

Ukraine Andrey B1ad3 Gorodenskiy (coach)

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive