Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

HellRaisers yeni kadrosunu açıkladı

Geçtiğimiz günlerde tüm kadrosunu yedeğe çeken HellRaisers ekibi, ANGE1 önderliğinde oluşturduğu yeni kadrosunu duyurdu.

Birkaç hafta önce aktif kadrosundaki tüm oyuncuları yedeğe çekme kararı alan HellRaisers ekibi, yeni kadrosunu açıkladı.

GuardiaN yuvasına geri döndü

Bir süre Kirill ANGE1 Karasiow, Tomáš oskar Šťastný,  Issa ISSAA Murad, Christian loWel Garcia Antoran ve Žygimantas nukkye Chmieliauskas beşlisiyle mücadelesine devam eden ancak üst üste gelen başarısız sonuçların ardından radikal bir karar alıp tüm kadrosunu yedeğe çeken HellRaisers ekibinden yeni haberler var. Yedeğe çektiği oyuncuların isim olarak fena olmamasına rağmen bir türlü istediği noktaya ulaşamayan HellRaisers ekibi, kendince çözümü buldu.

Misfits, CS: GO’ya geri dönmeye hazırlanıyor

ANGE1 önderliğinde yeni bir kadro oluşturma kararı alan HellRaisers ekibi, eski kadrosundan sadece nukkye’yi yeni kadroya dahil etti ve 3 yeni oyuncuyla anlaştı. Bir zamanlar beraber Vega Squadron forması giyen Igor crush Shevchenko ve  Alexander scoobyxie Marynych HellRaisers ekibine dahil oldu. Bu oyuncuların yanı sıra eski pro100 oyuncusu Vadim Flarich Karetin ekibe katılan bir diğer isim oldu. Bu transferlerin ardından takımdaki gelecekleri belirsiz olan oskar, ISSAA ve loWel ise transfer listesine konuldu. Bu transferlerle birlikte mütevazi bir kadro görünümüne kavuşan HellRaisers ekibi ise gelecek adına umutlu. Ekibin CEO’su Alex “Magician” Slabukhin yaptığı açıklamada takımın şu anda bootcamp’te olduğunu ve ilk oyunlarına hazırlandıklarını belirtti. Ayrıca taraftarlarına yakında bir açıklama daha yapacaklarının bilgisini veren Magician, taraftarlara desteklerinden dolayı teşekkür etti. Bu gelişmenin ardından HellRaisers ekibinin mevcut kadrosu ise şöyle:

  • Kirill “ANGE1” Karasiow
  • Žygimantas “nukkye” Chmieliauskas
  • Vadim “Flarich” Karetin
  • Alexander “scoobyxie” Marynych
  • Igor “crush” Shevchenko
  • Tomáš “oskar” Šťastný (transfer listesinde)
  • Christian “loWel” Garcia Antoran (transfer listesinde)
  • Issa “ISSAA” Murad (transfer listesinde)
  • Abay “Hobbit” Khasenov (transfer listesinde)

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive