Connect with us

Espor

HellRaisers’ın mousesports ekibinin oyuncusu suNny’i transfer edeceği söyleniyor

mousesports’un inaktif oyuncusu suNny hakkında bir iddia daha gündeme geldi. İşte detaylar:

suNny-Cloud9

Geçtiğimiz günlerde woxic‘in ayrılmasıyla birlikte kadrosunda boşluk oluşan HellRaisers‘ın mousesports’un inaktif oyuncusu suNny‘i kadrosuna katacağı iddia edildi.

IEM Katowice 2019 sonrasında suNny hakkında ortaya atılan iddialar bitmek bilmiyor. Finlandiyalı oyuncu hakkında ortaya atılan ilk iddia uluslararası CS: GO medyasının önde gelen isimlerinden HLTV.org tarafından ortaya atıldı. HLTV, oyuncunun Cloud9‘ın radarında olduğunu ve bu konuda görüşmelerin gerçekleştirildiğini iddia etti. Bu iddiadan birkaç gün sonra ise bir diğer önemli uluslararası espor medyası Dexerto, Cloud9 ve mousesports arasındaki görüşmelerin olumsuz sonuçlandığını ve sonrasında ise ENCE‘in oyuncuyu transfer etmek istediğini iddia etti. Bu iddiadan da herhangi bir sonuç şimdiye kadar çıkmadı.

Cloud9’a transfer olacağı iddia edilen suNny için ENCE iddiası gündeme geldi

Günümüzde pro100’ün koçluğunu yapan ve aynı zamanda yayıncılıkla da uğraşan Ukraynalı ceh9, YouTube kanalından yayınladığı bir videoda Finlandiyalı oyuncunun HellRaisers’a transfer olacağını iddia etti. HellRaisers, 30 Mart’ta başlayacak olan StarSeries Season 7 turnuvasında yer alacak fakat takımın as kadrosunda şimdilik dört oyuncu bulunuyor. Bu nedenle HellRaisers’ın bir an evvel yeni bir oyuncu transfer etmesi gerekiyor. HellRaisers’ın o zamana kadar yeni bir oyuncu transfer etmemesi halinde geçtiğimiz günlerde yedeğe çektiğini açıkladığı DeadFox‘u da as kadroya dahil etmesi olasılıklar arasında yer alıyor.

Olası bir suNny transferiyle birlikte HellRaisers kadrosu nasıl şekillenecek?

  • Kirill “ANGE1” Karasiow
  • Issa “ISSAA” Murad
  • Abay “Hobbit” Khasenov
  • Tomáš “oskar” Šťastný
  • Miikka “suNny” Kemppi
  • Sergey “lmbt” Bezhanov (Koç)
  • Bence “DeadFox” Böröcz (Yedek)

 

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor