Connect with us

Espor

Hepsev, Kaos Next Rüya VALORANT takımına transfer oldu

Kaos Next Rüya VALORANT takımını duyurmaya devam ediyor.

Hepsev, Kaos Next Rüya VALORANT takımına transfer oldu

28 Aralık 2021’de Kafalar Esports VALORANT takımına katılan Hasan Yağızhan “Hepsev” Hepsev’in yeni takımı belli oldu. Yapılan son duyurulara göre genç oyuncunun Kaos Next Rüya VALORANT takımına transferi gerçekleşti.

İki takım arasında gerçekleştirilen transfer, 6 Nisan Çarşamba gününün akşam saatlerinde yapılan sosyal medya paylaşımları ile birlikte duyuruldu. Kafalar Esports oyuncusuna “Kafalar Esports’ta ayrılık zamanı… VALORANT oyuncumuz Hasan Yağızhan “Hepsev” Hepsev @kaosnextruya takımına transfer olmuştur. Takıma kattığın her şey için sağ ol, yolun açık olsun Yağız!” sözleri ile veda ederken, Kaos Next Rüya yeni oyuncusuna “Valorant takımımızın üçüncü oyuncusu @HHepsev Ailemize hoş geldin Takımımızın devamı için takipte kalın!” sözleri ile hoş geldin dedi.

Hepsev ayrıldığı Kafalar Esports’a veda ettiği açıklamasında “Çok iyi insanlar ile tanıştım hepsini tanıdığım için çok mutluyum emekleriniz için teşekkür ederim.” sözlerini dile getirirken, en çok da takımın koçu Sunvita’ya teşekkür ettiğini söyledi. Aynı günün akşam saatlerinde bir paylaşım daha yapan oyuncu yeni takımının hoş geldin paylaşımına karşılık olarak “Yeni sayfa, yeni takım, TECRÜBELİ INSANLAR Hoş buldum” dedi.

Geçtiğimiz günlerde mag0o ve yankas’ın takım bünyesine kattığı duyurulan Kaos Next Rüya VALORANT kadrosu şöyle şekillendi:

Kaos Next Rüya VALORANT takımı kadrosu

  • Yusuf “yankas” Yankaş
  • İbrahim “mag0o” Temizel (Kaptan)
  • Hasan Yağızhan “Hepsev” Hepsev

İlginizi Çekebilir:

Fenerbahçe Espor VALORANT takımının yeni üyesi Sian oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor