Connect with us

Oyun

Heroes Of the Storm Devri Sona Erdi!

Heroes of the Storm oyunculara yeni içerikler sunmayacak.

Heroes of the Storm bakım moduna geçiyor.
Heroes of the Storm

Heroes of The Storm dönemi sona geldi!

World of Warcraft, Starcraft ve Diablo gibi oyunlarla ünlü olan, oyuncu nüfusu fazla olan Blizzard, MOBA oyunu Heroes of the Storm’u bakım moduna aldıklarını açıkladı. Bakım moduna alınan HOTS oyunu, artık yeni bir içerik güncellemesi almayacak.

Diğer bir deyişle, HOTS sunucuları açık kalarak oyuncularına hizmet etmeye devam edecek ancak daha fazla yeni bir içerik yada yenilik getirecek başka bir güncelleme daha almayacak.

Resmi web sitelerinde yayınladıkları duyuruda Blizzard şirketi şu açıklamaları yaptı:

Heroes of the Storm’u çoktandır devam eden diğer oyunlarımız Starcraft ve Starcraft II’ye benzer bir tutumla destekleyeceğiz. Gelecekte, sezon ödüllerine ve kahraman rotasyonlarına devam edeceğiz ve oyun içi mağaza hala aktif olarak çalışacak ancak satın alınabilecek yeni bir içerik ekleme gibi bir planımız bulunmamakta. Gelecek yamalar, ihtiyaç duyulması halinde denge güncellemeleri ile birlikte, öncelikli olarak müşteri sürdürülebilirliği ve hata düzeltmeye odaklı olacak.

Heroes of The Storm için veda hediyesi

Oyunu bakım moduna alacaklarını açıklayan Blizzard, yapılan duyuruda ise oyunculara “takdirimizin bir göstergesi” sözüyle, gelecek hafta oyuna dahil olacak bir güncelleme ile oyunculara “Epic Arcane Lizard” adlı bineği hediye edeceğini açıkladı.

Epic Arcane Lizard

Epic Arcane Lizard


İlginizi Çekebilir:

Stratera Games yeni oyunu Havsala: Into the Soul Palace ile Steam’de zirveye oynuyor

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun