Connect with us

Espor

Heyecanla beklenen Diablo 2: Resurrected tüm platformlar için duyuruldu!

Oyun tarihinin efsane isimlerinden çıktığı 2000’li yıllarda kendinden çokça bahsettiren Diablo, 2000’li yıllarda Diablo 2, ile büyük bir çıkış yakalamış, sevenlerini kendine hayran bırakmıştı. 

diablo 2 resurrected

Oyun tarihinin efsane isimlerinden çıktığı 2000’li yıllarda kendinden çokça bahsettiren Diablo, 2000’li yıllarda Diablo 2, ile büyük bir çıkış yakalamış, sevenlerini kendine hayran bırakmıştı. Geçtiğimiz günlerde Diablo 2 sistem gereksinimlerini sitemizde yayınlamıştık oradan da sistem gereksinimlerini öğrenebilirsiniz.

2021 yılına geldiğimizde, kendilerinden yeniden sevindirici bir haber geldi. 2021 yılı içerisinde oyun, yeniden düzenlenip bu yıl tüm platformlar için çıkış yapacak. Bu haber aslında daha önceden verilecekti fakat geçtiğimiz sene pandemiden dolayı oyunun çıkışı ve tanıtımı iptal edilmişti ki, bu yıl BlizzCon’da yapılan fuar ve tanıtım da kendine yer bulup, sevenleri için bir tanıtım düzenledi. Düzenlenen tanıtımda yapılan açıklamada, oyun içerisindeki görüntü, FPS artış kalitesi ve birçok düzenleme, oyuncularının beğenisini kazandığı belirtildi. İlgi çeken bir özellik ise oyunun Assassin ve Druid oyuncu sınıfları da dahil olmak üzere Lord of Desturction genişletme paketinde tüm içeriği içerecek olması… Bunun yanında ses, grafik, oynanış gibi birçok yeniliğin ve oyunun 27 dakikalık sinematik kısmı da baştan aşağı yenilenecek. 

Blizzcon’da duyurulan Diablo 2: Resurrected PS5, XBOX Series X ve PC için 4K 60 FPS olarak oynanabilecek. Oyun; PS4 ve Nintendo Switch için de gelecek ancak oyuncular bu platformlarda daha düşük çözünürlükte oynayabilecek. En güzel özellik ise bunların yanı sıra çapraz platform desteğinin gelecek olması.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor