Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Hiko da CS:GO’ya veda etti! İşte VALORANT’taki yeni takımı!

Hiko da CS:GO’ya veda etti! İşte VALORANT’taki yeni takımı!

Hiko da CS:GO'ya veda etti! İşte VALORANT'taki yeni takımı!

CS:GO sahnesinde Kuzey Amerika’nın bir zamanlar en yetenekli oyuncuları arasında gösterilen Spencer “Hiko” Martin, yaptığı Twitch yayınında CS:GO kariyerini sonlandırdığını açıkladı. CS:GO sayfasını kapatan 30 yaşındaki isim, VALORANT ile yepyeni bir sayfa açacağını belirtti.

Canlı yayında Counter-Strike’a veda eden Amerikalı, Cloud9, Liquid, OpTic ve Rogue gibi ekiplerde kendisini destekleyen hayranlarına seslenerek yeni macerasında da aynı kişilerden destek beklediğini dile getirdi. Hiko ayrıca şu sözlere yer verdi:

“Yepyeni bir oyun, yepyeni bir organizasyon ve yepyeni bir ben.”

Profesyonel CS:GO kariyeri 2012 yılında başlayan isim, Kuzey Amerika’daki birçok takımda mücadele etmişti. Fakat bu takımlardan en akılda kalanları ise Cloud9 ve Liquid olmuştu. Cloud9 macerası oldukça kısa süren oyuncu, 2015’in son çeyreğinde başlayan Liquid macerasını ise 2017 yılı başında sonlandırmıştı. Bu süreçte süperstar oyuncu Aleksandr “s1mple” Kostyliev ile de aynı forma altında mücadele eden Hiko, Liquid’in ardından ise Rogue ile kariyerini sonlandırmıştı. Mart 2019’da Rogue’de inaktif duruma geçen oyuncu, kariyerinin burada sona erdiğinden ise bihaberdi.

100 Thieves’in ilk VALORANT oyuncusu!

Yayında mücadele edeceği takımı da duyuran 30 yaşındaki isim, 100 Thieves’in ilk VALORANT oyuncusu olacağını izleyicileriyle paylaştı.

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive