Connect with us

Espor

HolyPhoenix Umutlu: “Bu Sezon Bol Bol 5’te 5 Görebilirsiniz”

holyphoenix şampiyonluk ligi

Şampiyonluk Ligi‘nin yeni sezonunda Royal Bandits çatısı altında mücadele edecen olan Anıl “HolyPhoenix” Işık, yeni sezondan epey umutlu görünüyor. Kurduğu kadro ile taraflı tarafsız birçok görüşten insan tarafından ligin üst sıralarına oynayacağı düşünülen Royal Bandits’in alt koridorunda HolyPhoenix ile birlikte Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu yer alıyor.

TwitchTV üzerinden takipçileriyle de buluşan Anıl, resmi Facebook hayran sayfası üzerinden paylaşımlarını sıklaştırdı. Takım içindeki eğlenceli anlara da yer alan ünlü oyuncu, takım bazlı antremanların gayet iyi geçtiğini belirtirken; takım içi iletişimin de gayet iyi olduğunu yazdı.

HolyPhoenix: “Mutluyum”

2016’nın sonlarına doğru ThunderX3 Baskonia ile Avrupa’da başarı kovalayan HolyPhoenix, ThunderX3 Baskonia günlerinin ardından daha önce de formasını giydiği Dark Passage’a dönmüştü. Yeni sezon hazırlıkları sırasında Royal Bandits ile anlaşan oyuncunun takım arkadaşları arasında destek olarak Dumbledoge, üst koridorda Broken Blade, orta koridorda Cepted, ormandaysa Malrang yer alıyor.

Tüm Şampiyonluk Ligi takımlarında olduğu gibi Royal Bandits kadrosu hakkında da kısa bir tanıtım yazısı hazırlayan lolespor.com, Royal Bandits için “Şampiyonluk Ligi’ne heyecan getirmeyi planlıyor” diyor. Kaan Kural‘a göreyse kağıt üzerinde en sansasyonal kadroya sahip takım Royal Bandits.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor