Connect with us

Espor

Ezeli rakipler HolyPhoenix ve Zeitnot beraber Twitch ekranlarında!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi‘nde süper haftanın son gününde espor severleri bir sürpriz bekliyor. Ezeli rakipler olan ve ligde sürekli birbiriyle karşılaştırılan iki efsane HolyPhoenix ve Zeitnot Twitch ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Süper haftaya yakışır bir final yapmak isteyen Riot Games ekibi, Twitch ekranlarında yaptıkları META adlı programda HolyPhoenix ve Zeitnot‘u misafir edecek. Yıllardır espor takipçilerinin birbiriyle tartışmasına hatta kavga etmesine sebep olmuş olan bu iki oyuncu, şuanda ligin ilk iki sırasında yer alan takımlarda forma giyiyor. Yıllardır süren rekabetin ekranlara yansıyacağı bu yayında oyuncuların yapacağı açıklamalar şimdiden merak konusu olmuş durumda. Tabii ki böylesine iki efsanenin bir araya gelmesi de birçok espor hayranın heyecanlanmasına sebep oldu.

HolyPhoenix ve Zeitnot’un bir araya geleceği yayın ne zaman ve nerede yapılacak?

Süper haftanın son gününde oynanacak maçların ardından Riot Games Türkiye‘nin Twitch hesabında yayınlanacak. Son maç saat 21:00de BAUSuperMassive ve Dark Passage.Dominos arasında gerçekleşecek. HolyPhoenix ve Zeitnot‘un buluşacağı META programı da bu maçtan sonra başlayacak.

Bu haberin yanı sıra bu videoya da göz atabilirsiniz:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor