Connect with us

Güncel

Horizon Forbidden West’in çıkış tarihi ertelendi!

Horizon Forbidden West’in çıkış tarihi, Gamescom’da resmi olarak duyuruldu.

Horizon Forbidden West’in çıkış tarihi, Gamescom’da resmi olarak duyuruldu. Oyun, Şubat 2022’de çıkış yapacak.

Son zamanlarda çıkış tarihinin 2022’ye ertelendiği yönünde söylentiler vardı. Horizon Forbidden West’in Oyun Direktörü Mathijs De Jonge tarafından yapılan duyuru, bu söylentileri doğruladı.

Aloy’un Horizon Forbidden West’teki bir sonraki yolculuğu, dünya çapındaki oyuncular tarafından merakla bekleniyor ve en çok beklenen PlayStation oyunları arasında yer alıyor.

Horizon Forbidden West’in çıkış tarihi 18 Şubat 2022 oldu!

PlayStation’a özel oyun, Horizon Zero Dawn’ın uzun zamandır beklenen devamı niteliğinde. Forbidden West’te oyuncular kıyamet sonrası sayısız cana mal olan “Yıkım”ı durdurma yolculuğunda olacak. Oyun, hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için geliştiriliyor.

The key art for Horizon Forbidden West, with the release date 18 February 2022.

Forbidden West’in 27 Mayıs 2021’de State of Play’de yayınlanan oynanış fragmanının ardından oyunun nefes kesen grafiklere sahip olduğu gözüküyordu. Guerrilla, bir Playstation blog makalesinde Forbidden West için kısa bir yorumda bulundu;

“Forbidden West, hayranlık uyandıran makineler ve gizemli yeni tehditlerle karşı karşıya kalacağı görkemli ama tehlikeli bir sınıra göğüs germek için batıya uzak gelecekteki bir Amerika’ya hareket ederken Aloy’un hikayesine ev sahipliği yapıyor.”


İlginizi Çekebilir:

Xbox Cloud Gaming bu yıl konsollara geliyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel