Connect with us

Espor

Trix: “Ofiste diğer ormancılardan daha iyi olduğumu kanıtlıyorum”

HWA’nın romancısı Furkan “Trix” Coruk, Dark Passage Dominos galibiyeti sonrasında son dönemdeki geyiklerden ve baskın oyunu hakkında konuştu. Ofiste diğer ormancılardan daha iyi olduğunu takım arkadaşlarına kanıtladığını söyleyen Trix, Ace’ten de memnun gibi görünüyor.

HWA – Dark Passage Dominos arasında oynanan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi yedinci hafta karşılaşmasında bir de Baron’u çalmayı başaran Trix, hazırlık karşılaşmalarında Baron’u çaldırdığını belirtirken, profesyonel sahnede hazırlık maçlarının aksine daha iyi olduğumu kanıtlıyorum dedi.

“Beş dakika yattım, takım sahibimiz hemen fotoğrafını çekmiş.” diyerek son dönemdeki esprili konulara şakayla karşılık veren Trix, Ace hakkında da görüşlerini belirtti.

“Ace ile dil anlamında bir sıkıntımız vardı. O Koreli olduğu için İngilizcesi baya kötü, yani anlaşamıyoruz. Haftalar geçtikçe iyiye gidiyor, bugün de iyiydi. Orta koridorun kontrolünü aldık, birlikte etrafa yürüdük, Drake’leri aldık. Böyle iyi giderse güzel başaracağını düşünüyorum.”

Trix’in Dark Passage Dominos maçı sonrası yaptığı açıklamalar:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor