Connect with us

Espor

I-TECH Ankara haziranın ikinci haftasında Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek

I-TECH Ankara, 14, 15 ve 16 Haziran 2019 tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Ankara’nın ilk teknoloji fuarı olma özelliği taşıyan I-TECH Ankara, 14, 15 ve 16 Haziran 2019 tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Başkent’in ilk teknoloji fuarı olma payesini taşıyan ve sektör dinamoları ile uzman araştırmacı ve akademisyenleri bir araya getirecek olan, I-TECH Ankara, 14-15-16 Haziran 2019 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi’nde düzenlenecek.

I-TECH Ankara, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası’nın destekleri ve Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASTAM) işbirliğiyle gerçekleştirilerek. Katılımcılarının ürün ve teknolojilerini son tüketiciye doğrudan tanıtan, geniş katılımcı profili ve hedeflenen ziyaretçi yelpazesi ile sektöre yön verecek yüksek profilli ticari bir ortam oluşturacak I-TECH Ankara, ziyaretçilerine de teknolojik inovasyonları eğlenceli etkileşimli bir atmosferde birebir deneyimleme ve profesyonellerin başarı hikayelerini bizzat kendilerinden öğrenme fırsatı yaratacak. I-TECH Ankara aynı zamanda akıllı teknolojiler konusunda araştırmacı ve akademisyenlerin son gelişmeleri paylaştığı bir platform olarak Ankara’lıların karşısına çıkacak.

Teknolojiye yön veren markaların, heyecan verici start-up’ların, küresel ve yerel sektör liderlerinin, kalkınma ajansları ve tekno parkların yoğun katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan I-TECH Ankara, İnteraktif I-TECH söyleşileri sayesinde sektörün öncü temsilcilerinin alışılagelmiş kalıpların dışına çıkarak ideallerini ve tecrübelerini direkt olarak paylaşacakları; ülkemizin önde gelen yatırımcı, girişimci ve teknolojik kanaat önderleri ile sosyal medya fenomenlerini ziyaretçileriyle buluşturacak referans oturum gruplarına ev sahipliği yapacak.

I-TECH Ankara’ya katılan markalar ürün ve teknolojilerini doğrudan tanıtma imkanı bulurken ziyaretçiler de teknolojik inovasyonları birebir deneyimleyebilecek, teknolojiye yön veren liderlerin başarı hikayelerini dinleyebilecek. Ülkemizin küresel bir ‘ileri teknoloji üssü’ olma vizyonu ile düzenlenen I-TECH Ankara’da yeni iş birlikleri ve geleceğe yön verecek fikir ve ürünlere sponsorluk fırsatları doğacak.

ORKUN IŞITMAK I-TECH ANKARA’DA

Üniversite espor kulüpIerinin de katılımıyla gerçekleşecek I-TECH Ankara, milyonlarca takipçisi bulunan Youtuber Orkun Işıtmak’ı ağırlarken, organizasyona Fenerbahçe Spor kulübünün League of Legends takımı katılım sağlayıp Ankara’daki espor meraklıları ve sevenleriyle bir araya gelecek. Aynı zamanda ülkemizin başarılı espor takımlarından biri olan RoyalYouth takımı da yönetici kadrosu ve bazı oyuncularıyla organizasyona katılım sağlayacaklar.

I-TECH Ankara’da sosyal medyanın, yapay zekanın, E-music, Espor, gaming, console gaming ve robotics’in önemli isimleri ziyaretçilere deneyimlerini aktarırken kablosuz teknolojilerden drone’lara, sanal gerçeklikten 3D yazıcılara, otonom araçlardan sensör teknolojisine kadar ürünler sunan katılımcılar yer alacak, global trendler keşfedilebilecek.

HHB Expo tarafından düzenlenen I-TECH Ankara’yı destekleyen kurumlar ise şöyle: ATO, Ankara Kalkınma Ajansı, BTK, TBV, TÜBİTAK, DEİK, ASO, TÜBİSAD, ETİD, TESİD, Digital Europe, Consumer Technology Association, MMA, WITSA, EITO, ITOCA ve Ankara Üniversitesi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor