Connect with us

Espor

İBB Meclis Üyesi Taylan Yıldız’dan espor açıklamaları geldi

İBB Meclis üyesi ve eski Google çalışanı Taylan Yıldız, woxic’in attığı tweet hakkında açıklamalarda bulundu.

Daha önceden Google’da reklam veren müşterilerin harcamalarını analiz eden ve reklam veren şirketlerin CEO ve CMO mertebesinde reklam bütçesini yöneten yöneticilere danışmanlık yapan, siyasetçi Vedat Taylan Yıldız, sosyal medya hesabından profesyonel CS:GO oyuncusu woxic’in attığı tweetler hakkında açıklamalarda bulundu.

Twitch’de canlı yayın açıp, CS:GO oynadı.

İyi Parti’nin kurucu üyesi olan ve genel başkan yardımcılığı görevini üstlenen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Taylan Yıldız, geçen sene gençler ile birlikte bir etkinlik düzenleyerek Twitch platformu üzerinden CS:GO’da 5v5 atmıştı. Yayın esnasında ülkemizde bulunan internet altyapısından şikayetçi olan Taylan Yıldız dün bu konudan rahatsız olan profesyonel oyuncu woxic’in sorunlarına karşılık açıklamada bulundu.

“Yüksek pingle oynamak kötüydü.”

Dün sergilediği performansından dolayı rahatsız olan woxic, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

“Bugün benden gelen kötü performans için üzgünüm. Elbette bu bir bahane olamaz ama Alman internetinden Türk internetine geçip yüksek ping ile oynamak kötüydü. Türk internetinde ping daha yüksekti ve bu beni kızdırdı. CR4ZY ve tüm takımlar için iyi şanslar.”

“Gençler zaten her şeyin farkında, biz de gençlerin sorunlarının farkındayız.”

Taylan Yıldız bunun üzerine woxic’in tweetini alıntılayarak açıklamalarda bulundu.

“Almanya bizi kıskanıyor mu görüyoruz, gençler zaten her şeyin farkında, biz de gençlerin sorunlarının farkındayız. #PingleriDüşüreceğiz, İstanbul’dan başlayarak Türkiye’yi fiber ağlarla öreceğiz. İstanbul’u global iletişimin kavşak noktası haline getireceğiz.”

“Yüksek pinge rağmen bu oyunculuğu gösteren woxic kardeşimi tebrik ediyorum. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin teknolojiden anlayan bir meclis üyesi olarak Espor’u geliştirmek için çalışmalara başlayacağız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor