Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

iBUYPOWER Masters 2019: Grup aşaması programı belli oldu

iBUYPOWER Masters 2019’un grup aşaması programı belli oldu. 250 bin dolar ödül havuzlu turnuva 19 Ocak tarihinde başlayacak ve 20 Ocak’ta sona erecek.

iBUYPOWER Masters 2019’da grup aşaması programı belli oldu. FaZe, Astralis ve Cloud9 gibi birçok CS: GO takımının bulunduğu turnuva 19 Ocak’ta başlıyor.

19-20 Ocak tarihleri arasında Los Angeles’ta düzenlenecek olan iBUYPOWER Masters 2019 turnuvasının grup aşaması programı belli oldu. 250 bin dolar ödül havuzlu turnuvada FaZe, Astralis ve Cloud9 gibi birçok ünlü takımların da içerisinde yer aldığı 8 takım, büyük ödül için mücadele edecek.

Turnuvanın A grubunda en dikkat çeken takım Astralis. Şu an CS: GO’nun en iyi takımı olarak görülen Danimarka temsilcisinin grubunda Cloud9, fnatic ve compLexity yer alıyor. Turnuvanın Amerika’daki turnuvada ev sahibi Cloud9 grubundaki iddialı takımlar arasında yer alıyor. Ayrıca fnatic de çok iyi giriş yaptığı 2018 gibi bu sezona da bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyo.

B grubunda ise başı çeken takım FaZe oluyor. FaZe ile beraber grupta Liquid, Ghost ve Luminosity yer alıyor. FaZe son olarak takımın oyun içi lideri karrigan ile yolları ayırmıştı. Ayrıca takımın koçu RobbaN da ailevi sebeplerden dolayı kendini takımda başka bir pozisyona çekti. Bu ayrılıkların ardından takıma 5. oyuncu olarak AdreN’i dahil eden ekip, bu turnuvada yeni kadrosuyla ilk şampiyonluğunu kazanmak için savaşacak. Ayrıca Liquid de Amerika’da düzenlenen turnuvada kendi taraftarı önünde şampiyonluğa ulaşmak için elinden geleni yapacak gibi gözüküyor.

İşte turnuvanın grupları

A Grubu M W T L RD P
Astralis
0 0 0 0 0 0
Cloud9
0 0 0 0 0 0
compLexity
0 0 0 0 0 0
fnatic
0 0 0 0 0 0

A grubu ilk maçları:

  • Astralis vs. compLexity
  • Cloud9 vs. fnatic
B Grubu M W T L RD P
FaZe
0 0 0 0 0 0
Ghost
0 0 0 0 0 0
Liquid
0 0 0 0 0 0
Luminosity
0 0 0 0 0 0

B grubu ilk maçları:

  • FaZe vs. Ghost
  • Liquid vs. Luminosity

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive