Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ICE Challenge’ın en değerlisi electronic!

Rus oyuncu kupayı kazanamadı fakat turnuvaya damga vurdu!

ICE Challenge 2020'nin en değerlisi electronic!

İngiltere’nin başkenti Londra’da izleyici karşısına çıkan ve toplamda 8 takımın mücadele ettiği ICE Challenge 2020’de dün oynanan finalde mousesports ve Natus Vincere karşı karşıya gelmiştı. Finalde galip gelen taraf ise temsilcimiz Özgür “woxic Eker’li mousesports olmuştu.

Kupayı kaldıran taraf mouz olurken, turnuvanın en değerli oyuncusu sorusu da akılları kurcalıyordu. HLTV.org tarafından turnuvanın en değerli oyuncu (MVP) ödülüne layık görülen isim, Natus Vincere’in Rus yıldızı Denis “electronic” Sharipov oldu. Bu ödül ile birlikte electronic, kariyerinin ilk MVP ödülünü kazandı.

Turnuva boyunca muazzam istatistikler ile göz dolduran oyuncu, özellikle BO5 formatındaki finalde 1.38’lik rating değerine ulaştı ve takımı için her şeyini ortaya koydu. electronic’in performansı ve serinin ikinci haritası olan Train’de Aleksandr “s1mple” Kostyliev’in fantastik şovu dahi, mousesports’u durdurmaya yetmedi. Takımı kaybetmesine rağmen MVP ödülünün sahibi olan oyuncu, akıllara s1mple’ın kazandığı ödülleri getirdi. Ukraynalı süperstar, takımı kaybetmesine rağmen StarSeries i-League Season 7 ve ESL One Cologne 2018‘de turnuvanın en değerli oyuncusu ödülünü elde etmiş ve mutsuz MVP fotoğrafları akıllara kazınmıştı.

s1mple'ın mutsuz MVP görüntüleri!

s1mple ile adeta aynı kaderi yaşayan electronic, ICE Challenge 2020’de bu fotoğraflara benzer bir “mutsuz MVP” görüntüsü çizdi.

electronic ICE Challenge 2020'de MVP oldu!

İşte Rus yıldızın muhteşem istatistiklere imza attığı ve en değerli oyuncu seçildiği ICE Challenge 2020’deki performansı:

ICE Challenge 2020'de electronic'in istatistikleri!

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive