Connect with us

LoL

İddia: Caps yeni sezonda G2’ya geçecek, PerkZ’ün yeni rolü ise nişancı olacak

Caps ve PerkZ için yepyeni bir iddia ortaya atıldı. #sularkaynıyor

EU LCS sahnesinin geçtiğimiz döneminde en çok kıyaslanan iki ismi  Rasmus “Caps” Winther  ve Luka “PerkZ” Perković için yepyeni bir iddia ortaya atıldı. Söylenenlere göre Caps, yeni sezonda G2 Esports’a geçecek. Takımın mevcut orta koridor oyuncusu PerkZ ise bu transfer ile birlikte nişancı rolünde karşımıza çıkacak.

ESPN’in oyuncuya yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre, Avrupa’nın en iyi orta koridor oyuncuları arasında gösterilen ve 2018 League of Legends Dünya Şampiyonası’ndaki performanslarıyla dikkatleri bir kez daha üzerlerine çeken iki oyuncu Caps ve PerkZ, yeni sezonda aynı takımda yer alacak.

Transferin gözdesi

Caps için birçok ekibin yarıştığı iddia edilirken, bir dönem Türkiye’de Dark Passage’da da oynayan genç oyuncunun transfer döneminin gözde isimlerinden biri olacağı düşünülüyor. Bir diğer yandan G2’nun transferde hareketli saatler geçirdiğini söyleyebiliriz. Misfits’in destek oyuncusu Mihael “Mikyx” Mehle ile de ilgilenen ekip, ocak ayının ortasında başlayacak olan yeni sezon için kadrosunu erkenden şekillendirmek istiyor.

İlginizi çekebilir:

  1. Caps Türkiye’de ne kadar kazanıyordu?
  2. Faker sonunda imzayı attı
  3. EU LCS’in yeni adı ve katılımcıları belli oldu

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL