Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

IEM Beijing’de yarı final heyecanı!

Pekin’de yarı final geldi çattı!

Çin’in başkenti Pekin‘de düzenlenen IEM Beijing 2019‘da ikinci günün sonuçları ile birlikte 3 takım daha turnuvaya veda etti. İlk gün çıktığı iki karşılaşmadan da mağlup olarak ayrılan bölge ekiplerinden ViCi‘nin ardından ikinci gün ENCE, Evil Geniuses ve TYLOO da IEM Beijing 2019’da elenen takımlar oldu.

8 takımın mücadele ettiği turnuvada elenen bu 4 takım ile birlikte yarı finale çıkan ekipler de kesinleşmiş oldu. Yarı final bileti kapan ilk takım Astralis olmuştu. ikinci günün sonuçları ile birlikte FaZe Clan, 100 Thieves ve Vitality, yarı finalde mücadele etmeye hak kazanan ekipler oldu. Yarı finalde Astralis’in rakibi FaZe Clan olurken, Fransa devi Vitality’nin rakibi ise 100 Thieves oldu.

Vitality ve 100 Thieves arasındaki karşılaşma, Türkiye saati ile sabah 09:00‘da oynanırken, erken final olarak adlandırabileceğimiz FaZe-Astralis maçı ise öğleden sonra saat 12:50‘de ekranlarda olacak.Karşılaşmalar Twitch üzerinde ESL Türkiye ekibi tarafından Türkçe olarak izleyici karşısına çıkacak. Aşağıdaki bağlantı üzerinden karşılaşmaları izleyebilirsiniz:

www.twitch.tv’de esl_csgo_tr’den canlı video izleyin

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive