Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

IEM Chicago 2018 MVP ödülünün sahibi Astralis oyuncusu device oldu

Astralis’in yıldızı device, kariyerinin 10. MVP ödülünü elde etti.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago kentinde düzenlenen IEM Chicago 2018 turnuvasının MVP ödülünü kazanan isim device oldu.

İlginizi çekebilir: “Geçmişten günümüze: device”

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Danimarka ekibinin yıldız oyuncusu Nicolai “device” Reedtz, HLTV.org ve betway sponsorluğunda verilen MVP ödülünün sahibi oldu. Turnuva boyunca sergilediği performansla esporseverlerin takdirini bir kez daha kazanan oyuncu, turnuvanın sonuna gelindiğinde 1.19 ratinge sahipti. device’ın MVP ödülünü kazanma yolundaki en önemli rakiplerinden bir tanesi ise finalde karşılaştıkları Team Liquid’in yıldızı Russel “Twistzz” Van Dulken idi. Oyuncu, final serisine kadar sağlam bir iş çıkarmasına rağmen finalde Astralis duvarına toslayan isimler arasına katıldı. Oyuncunun final serisindeki ratingi sadece 0.88 idi. device’ın turnuvadaki performanslarına aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

IEM Chicago 2018 turnuvasında gelen ödülle birlikte device’ın kariyeri boyunca kazandığı MVP ödülü sayısı tam 10 oldu. 23 yaşındaki oyuncu bu sene içerisinde ECS Season 5 Finals, ELEAGUE CS: GO Premier 2018, FACEIT Major 2018 ve son olarak da ülkemizde düzenlenen BLAST Pro Series Istanbul turnuvasında da MVP ödüllerini kazanan isim olmuştu.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive