Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

IEM Cologne 2022 B Grubunda ilk playoff takımları belli oldu!

IEM Cologne 2022 B grubunda ilk playoff takımları Astralis ve FaZe olacak!

IEM Cologne 2022

IEM Cologne 2022 heyecanı turnuvanın her iki grubunda da hız kesmeden devam ediyor. A grubunda playoff aşamasına ulaşan 2 takım dün oynanan karşılaşmalar sonrasında belli olmuştu. Rakiplerine şans tanımadan bu aşamaya gelen NAVI karşısında Vitality ve ENCE takımlarını mağlup ederek finale ulaşan Moviestar Riders IEM Cologne 2022’de A grubunun ilk playoff ekipleri olmuştu.

Bugün oynanan karşılaşmalar sonrasında ise IEM Cologne 2022’de B grubunun ilk playoff takımları belli oldu. Her ikisi de bütün karşılaşmalarında 2-0’lık skora ulaşan FaZe ve Astralis B grubunun ilk playoff takımları oldu. Final aşamasına ulaşmadan önce FaZe 00NATION ve Spirit ekiplerini 2-0’lık galibiyetler ile geçti. FaZe’in yarın oynanacak upper-final karşılaşmasında rakibi olacak Astralis ise sırasıyla FURIA ve Cloud9 ekiplerini yine 2-0’lık skorlar ile geride bıraktı.

Upper-bracket aşamasında durumlar bu şekilde olurken turnuvanın lower-bracket tarafında ise heyecan tam gaz devam ediyor. A grubunda NIP, G2, MOUZ ve Vitality adını finale yazdırmak için çabalarken B grubunda ise Cloud9, Liquid, FURIA ve Spirit bu fırsat için şanslarını deneyen ekipler olacak. Yarın oynanacak maçlar ile heyecanın doruklarda olacağı IEM Cologne 2022’de gözler playoff maçlarında olacak. A grubu için saat 17.00’de başlayacak bu maçların B grubu için saati ise 20.30 olacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive