Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

IEM Cologne 2022’de NAVI MOUZ karşısında 2-1 galip geldi!

MOUZ’un geri dönüşüne rağmen NAVI 2-1’lik galibiyet ile IEM Cologne 2022’de ilk maçını kazandı!

NAVI MOUZ

CS:GO espor sahnesinde IEM Cologne 2022 heyecanı tam gaz başladı. Counter Strike: Global Offensive‘in en iyi takımları Intel Extreme Masters 2022 Köln turnuvasında kozlarını paylaşıyor. Dün oynanan ilk gün maçları ise izleyicilere heyecanı doruklarda yaşattı.

Turnuvanın ilk aşamasında karşı karşıya gelen NAVI ve MOUZ oldukça çekişmeli bir mücadele yaşadı. MOUZ’un seçtiği Nuke haritasında 16-12’lik skor ile galibiyete ulaşan NAVI kendi seçimi olan Mirage haritasına ise bir sürpriz ile karşılaştı. Maçın ilk yarısını 9-6 önde bitiren NAVI için işler oldukça iyi görünüyordu ancak MOUZ T-Side’a geçtikten sonra 10 round alarak Mirage haritasının galibi oldu. 16-14’lük MOUZ galibiyeti ile biten Mirage karşılaşması sonrasında ise işler galibin belirleneceği Inferno haritasına kaldı.

İkinci haritadaki geri dönüşü sonrası büyük bir moral ile üçüncü haritaya geçen MOUZ için işler Inferno’da çok da iyi gitmedi. İlk yarıda 11-4 kazanan NAVI ikinci yarıda da bu üstünlüğü koruyarak 16-6’lık skor ile Inferno haritasını kazandı ve böylece maçın galibi oldu.

Bu galibiyet sonrasında yarı final aşamasında NIP ile eşleşen NAVI bu karşılaşmaya ise bugün çıkacak. NAVI karşısında galip gelemeyen MOUZ ise IEM Cologne 2022 turnuvasına lower-bracket grubunda Heroic ile yapacağı maç ile devam edecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive