Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

IEM Cologne 2022’de NAVI NIP karşısında galip geldi!

IEM Cologne 2022’de NAVI durdurulamıyor!

NAVI

CS:GO esporunun kalbinin Köln’de attığı şu günlerde heyecan aralıksız devam ediyor. CS:GO sahnesinin en iyi ekiplerinin mücadele ettiği IEM Cologne 2022‘de Ukraynalı ekip NAVI başarılarına tam gaz devam ediyor. Dün oynanan karşılaşmalarda MOUZ’un geri dönüşüne rağmen galip gelen NAVI bugün ise A grubu yarı final karşılaşmalarında İsveçli ekip NIP ile karşılaştı.

NIP seçimi olan Overpass haritasında başlayan karşılaşmada NAVI rakibine şans tanımadı. Rakibinin seçtiği haritada ezici bir üstünlükle 16-3 galip gelen Natus Vincere böylece ilk haritayı kazanmış oldu. (2:131:3)

NAVI’nin seçtiği Nuke haritasında da işler NIP için pek farklı olmadı. Maçın ilk yarısı 8-7’lik NAVI üstünlüğü ile yakın biterken 2. yarıda oynanan bütün roundları kazanan NAVI İsveçli ekibe 3. haritayı oynama şansı tanımadı ve böylece adını finale yazdırmış oldu. (7:8; 0:8)

Başarılı Ukraynalı ekibin A grubu finallerindeki rakibi ise yine bugün oynanacak Movistar Riders vs Vitalilty karşılaşması sonrasında belirlenecek. Final Pazar günü saat 17.00’de oynanacak. NAVI karşısında şans bulamayan NIP ise turnuvadaki şansını lower-bracket grubunda G2 vs ENCE maçının galibiyle oynayacağı yarı final karşılaşmasında tekrar deneyecek.

IEM Cologne 2022 heyecanını ve diğer maçları sizlere Playerbros üzerinden aktarıyor olacağız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive